Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Ettevõtja valikud küberrünnaku korral: maksa lunaraha, sulge äri või võta küberkindlustus

Selle aasta Äripäeva Kindlustuskonverents „Kaitse oma äri!“ keskendub peamiselt tööõnnetuskindlustusele ja päevakohastele küberriskidele. Lisaks analüüsitakse erinevaid kindlustusjuhtumeid. Kogemusi jagab ka IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert.

Kindlustuskonverentsist võtavad osa ettevõtete riskide maandamise eest vastutavad juhid ja spetsialistid. Tähelepanu saavad ehitus-, kinnisvaraarendus-, põllumajandus-, logistika-, kaubandus ja teenindussektor ning kindlustusvaldkond.

IIZI küberkindlustuse ekspert Helen Evert toob elulisi näiteid avalikkuse ette jõudnud mitmete infosüsteemide küberürünnakutest ning sellest, kuidas ettevõtet kaitsta ning suuri kahjusid vältida.

Viimasel ajal on avalikkuse ette jõudnud mitu infosüsteemide küberrünnakut, eelmisel aastal näiteks Ehituse ABC, hiljuti sulges mitmeks päevaks uksed FEB. Kuidas küberkindlustus sellistes olukordades töötab? Milliseid kaitseid saab kasutada suurte rahaliste kahjude vältimiseks? Case-study olukorrast, mis halvas täielikult ettevõtte tegevuse.

Kindlustuskonverents toimub 12. oktoobril Lutheri Masinasaalis

Tutvu programmiga siin.

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

IIZI ja Soraineni D&O kindlustuse hübriidseminar 26.mail

Loe lisaks

Tõene või väär? Tühikäigul sõitmine vähendab kütusekulu

Loe lisaks

Puugihammustus võib viia haigestumiseni: millal pöörduda arsti poole?

Loe lisaks