Ole kursis
tingimustega.
VÕTA IIZILT!

Küpsiste kasutamine

IIZI veebileht kasutab küpsiseid (inglise keeles ‘’cookie’’). Küpsis on väike tekstikujuline andmeplokk Teie veebilehitsejas, mille veebileht saadab Teie arvutis olevasse küpsiste faili. Küpsised võimaldavad IIZI veebilehel pakkuda Teile paremat kasutajakogemust ning kujundada ja arendada oma veebilehte nii, et meie teenus oleks võimalikult kvaliteetne.

Kui jätkate IIZI veebilehe kasutamist, nõustute ühtlasti küpsiste kasutamisega.  

Kui Te ei soovi, et küpsiseid salvestatakse Teie arvutisse, siis võite need blokeerida oma veebilehitseja sätetes. Nii ei salvesta ei meie ega ühegi teise veebilehe küpsiseid, kuid selle tulemusena ei pruugi kõik veebilehe funktsioonid korralikult toimida.

Mida küpsised IIZI veebilehel teevad?

 • Küpsised saavad Teie andmed meelde jätta – nt Teie kontaktandmed. See muudab paljud toimingud (nt oma andmete sisestamise) lihtsamaks.
 • Küpsised saavad koguda anonüümset kasutajateavet – nt meie kalkulaatorite kasutavate kasutajate hulka. Selle teabe abil täiustame pidevalt IIZI veebilehe kasutuskogemust.
 • Küpsised saavad meelde jätta, et vaatasite IIZI veebilehte. Võrgureklaamijad saavad selle teave abil Teile reklaamteateid edasta – nt kuvatakse Teile kolmandate isikute saidil olev reklaam, milles näete IIZI pakkumist.

IIZI veebilehel kasutatavad küpsised

 • Väga vajalikud küpsised

  Neil küpsistel on oluline roll meie saidi töös. Näiteks kuuluvad siia küpsised, mille abil saate liikuda õigetele lehtedele, kui teeme veebisaidi töös uuendusi.

 • Talitlusküpsised

  Need küpsised koguvad teavet, kuidas külastajad saiti kasutavad. Nii saame teada, kui on ilmnenud mõni viga, ning saame ka uusi funktsioone katsetada. Me ei kogu otsest kasutajat tuvastavat teavet, vaid koond- ja anonüümseid andmeid. Kasutame seda teavet ainult veebisaidi töö täiustamiseks. 

 • Funktsionaalsed küpsised

  Nende küpsiste abil saab saiti isikupärastada, et täiustada teie kasutuskogemust, nt jätavad küpsised meelde teie eelistused, tuvastavad, kas teenust on teile juba pakutud või talletavad keerulisemaid otsuseid.

 • Sihtgruppide-/reklaamiküpsised

  Need küpsised registreerivad teie saidi külastuse, teie vaadatud lehed ja klõpsatud lingid. Selle teabe abil muudame veebisaidi ja sellel kuvatavad reklaamid teie huvidele kohasemaks. Võime sellel eesmärgil seda teavet ka kolmandate isikutega jagada. Nende küpsiste abil saab jälgida ka reklaamikampaaniate tõhusust.
  Kolmandad isikud (sh näiteks reklaamivõrgud ja välisteenuste pakkujad, nt veebiliikluse analüüsi teenuste pakkujad) võivad samuti küpsiseid kasutada. Neid me hallata ei saa. Need on enamasti talitlus- või sihtgrupiküpsised.