IIZI Tervis
Klassikaline ravikindlustus koos kaasaegse telemeditsiiniga tagab kiired lahendused Sinu tervisemuredele.

Pakutavad teenused

Vajalikud vaktsineerimised
Sinu eest tasutakse soovitud vaktsineerimiskulud. Näiteks gripi- või puukentsefaliidi vaktsiinid aga ka reisimisega seotud vaktsineerimine.
Retsepti ja haiguslehe toimingud
Kiire retseptide ja haiguslehtede väljastamine ja pikendamine. Näiteks rasestumisvastased vahendid, diabeet, kõrgvererõhu tõbi jne.
Telemeditsiini lahendused
Järjekorrata kiire spetsialisti nõu ja abi juba samal päeval. Arstiabi 7 päeva nädalas. Näiteks saad nõu küsida üldarstilt, psühhiaatrilt, naistearstilt jne.
Tervisekontrollid ja analüüsid
Ennetav tervisekontroll ja vajalikele uuringutele suunamine. Arsti poolt määratud analüüsid ning protseduurid. Näiteks allergia- ja toidutalumatus, vereproovid jne.
Vaimse tervise teenused
Suhtlus vaimse tervise nõustajaga, psühhiaatriliste haiguste diagnostika ja ravi. Näiteks meeleolu-, söömishäired, pereprobleemid jne.
Hambaravi- ja hügieen
Hammaste diagnostika, ravi ja ennetus. Näiteks plombeerimine, juureravi, kirurgia, sooda- või pärlipesu.

Kiire arstiabi kodust lahkumata

Hea teada

Mis on telemeditsiin?
Tegemist on meditsiini kaugteenusega, mis hoiab kokku Sinu aega ja võimaldab Sul arstiga suhelda just täpselt seal, kus parasjagu oled ning ajal, mis Sulle kõige paremini sobib. Isegi pühapäeval saad oma probleemile lahenduse.
Kust leian oma terviseinfo?
Saad isikustatud konsultatsiooni professionaalselt arstilt, kes kannab ka Sinu nõusolekul terviseinfo patsiendiportaali digilugu.ee. Nii on võimalik telemeditsiini arsti otsuseid või diagnoosi jälgida ka näiteks Sinu perearstil.
Kui riiklikku ravikindlustust ei ole?
Juhul, kui Sul puudub ravikindlustus, siis IIZI Tervis pakub Sulle Tervikpaketti, mis sisaldab väga laia meditsiiniteenuste valikut. Lisaks üld-ja eriarstiabile ja hambaravile ka näiteks kriitiliste haiguste kaitset või õnnetusjärgset taastusravi.
Kas tegemist on päris arstidega?
Jah, tõepoolest! Teenuseid pakuvad ka tavameditsiinis praktiseerivad perearstid, psühholoogid või muud erialaarstid, kes Sind video teel tervitavad ja Sinu murele vastuse leiavad.
Kui palju pean ise maksma?
Kui Sa kasutad teenuseid, mille hüvitise määr on 100%, siis jääb Sinu kanda vaid raviarve hüvitispiiri ületav osa. Osade teenuste korral on hüvitise määr aga 80%. Sellisel juhul jääb Sinu kanda 20% raviarvest. Maksimaalne kindlustuse poolt makstav summa ei ületa aga kunagi hüvitispiiri.
Kuidas teenust kasutada?
Enamikku esmastest pöördumistest saab lahendada telemeditsiiniteenuste abil. Seega tasub alustada sealt, misjärel pöördu vajadusel koostööpartnerist arsti poole. Loe rohkem siit.

IIZI Tervis väikeettevõtetele

Parim maksusäästlik võimalus töötajate motiveerimiseks ja nende tervisesse panustamiseks.

IIZI Tervis sobib hästi kuni kümne töötajaga väikeettevõttele

Miks on IIZI Tervis väikeettevõttele kasulik?
  • Töötaja saab arstiabi juba samal päeval (konsultatsioon, analüüsid, uuringutele suunamine jne)
  • Töötaja pääseb tavapärasest kiiremini eriarsti vastuvõtule
  • Tööandja saab lepingu eest tasudes kasutada maksusoodustust 400€ ulatuses aastas
IIZI Terviseni on 3 lihtsat sammu
  1. Töötaja tutvub IIZI Tervis pakettidega.
  2. Töötaja valib endale sobiva paketi välja ja teatab oma soovist tööandjale. Tööandja saadab meile töötaja andmed ja valitud paketid läbi IIZI Tervise ankeedi.
  3. Sõlmime tehtud valiku alusel lepingud ning edastame dokumendid töötaja e-posti aadressile. Arve esitatakse ettevõttele