Automaakler.ee pakub ostueelset kontrolli ja hilisemat kindlustamist

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakleri koostööpartner Automaakler.ee on kõigi abimees kasutatud auto ostmisel. Auto ostmine on aeganõudev ja keeruline protsess. Vajalik on põhjalik eeltöö auto valimisel ning vähem oluline ei ole auto tegeliku seisukorra hindamine, et teha parim rahaline väljaminek. Auto ostetakse ikkagi aastateks.

Kiirustades tehakse tihti valikuid, millega hiljem on rohkem muret kui rõõmu. Automaakler.ee soovitab lähtudes oma kogemustest kaaluda alati vähemalt 5 autot enne lõppotsuse langetamist. See annab võimaluse neid omavahel võrrelda ja valida ka teisest parem. Mõjutada ei tohiks lasta end automüüjatest, kes julgustavad otsustama ja hirmutavad teiste ostjate olemasoluga. Erinevaid detaile ja keerulisi seadmeid on autode juures aina rohkem ja seega on ka rohkem potensiaalseid kohti, mis võivad rikkis olla ja mida silmaga ei näe.

Autot ostes vaata see kõigepealt ise üle ja tee kindlasti proovisõit. Juhul kui auto meeldib ja tundub olevat heas korras, siis teosta kindlasti ka ostueelne kontroll. Põrsast kotis ei soovi keegi osta ja varjatud vigadega auto ostul võivad remondiarved olla ettenägematult suured.

Milline on parim ostueelne ülevaatus? See sõltub juba konkreetsest autost ja eelarvest. Reeglina on ikka nii, et mida kallim on teenus, seda kvaliteetsem see on. Kuid siiski, kui on tegemist lihtsa ja odava autoga (bensiinimootor, manuaalkast, vähe lisavarustust), siis võib piirduda kasvõi mõne tehnoülevaatuspunktiga või soodsama remondikohaga. Kui on tegemist autoga, mis on uuem, kallim ja millel on rohkelt lisavarustust, siis tasuks kindlasti kaaluda ostueelse diagnostika teostamist margiesinduses või mõnes samaväärses remondikohas.

Automaakler.ee pakutavad paketid jagunevad: visuaalne kontroll, ostueelne kontroll, täispakett. Teenustega saad tutvuda lähemalt Automaakler.ee kodulehel

Peale auto ostmist on nüüdsest võimalik kõik auto ostuks vajalik ühest kohast saada kiirelt ja mugavalt. Automaakler.ee on IIZI Kindlustusmaakleri ametlik edasimüüja ning omab õigusi sõlmida nii liiklus- kui ka kaskokindlustuse poliise nii oma klientidele kui ka teistele huvilistele.

Jätke keeruline töö meile ning ise võtke iizilt!