Väikelaevakindlustus

Väikelaevakindlustus

Kaitstud väikelaev nii maal kui merel!

Küsi pakkumist

Väikelaev on risk

Väikelaeva omanik saab kindlustada oma meresõiduki selle kasutamisel, transportimisel või hoiustamisel tekkinud kahjude vastu. Kindlustusobjektiks võib olla mootorpaat, purjejaht, kaater või muu veesõiduk nagu sõude- või võistluspaat.

Täiskaitsega kindlustus kaitseb väikelaeva tormi, tuule, tulekahju, varguse, vandalismi, plahvatuse, pikselöögi, karilesõidu, veekogu põhja riivamise ning mistahes objektiga kokkupõrke korral. Lisaks saab kindlustada lisavarustust, meeskonna ja reisijate õnnetusjuhtumeid ning laevaomaniku vastutust.

Väikelaeva valdaja vastutuskindlustus kaitseb väikelaeva omanikku või kasutajat, kui ta laeva kasutades tekitab kahju kolmandale isikule ja talle esitatakse nõue kahju hüvitamiseks.

Väikelaevade puhul on kõige sagedasemad kahjujuhtumid otsasõidud erinevatele objektidele (näiteks veekogu põhjas olevatele kividele ja liikumatutele takistustele, vees ujuvatele esemetele) või kokkupõrked teiste veeliiklejatega.

Lisainfo aadressil info@iizi.ee või 666 0300.

Kindlustus sinu meresõidukile

Kindlustus sinu meresõidukile

Oleme koostanud küsimustiku, et kaardistada sinu vajadused ja panna kokku just sinu väikelaevale sobiv kindlustuspakkumus.

Alusta

Koos kindlustusega Trossi mereabi

IIZI väikelaeva kindlustuspakkumus sisaldab Trossi tasuta tehnilist mereabi. Tegemist on tehnilise mereabiga, mida osutavad Soome, Rootsi, Norra ja Eesti rannikuvetes vabatahtlikud merepäästeüksused Trossi liikmetele hooajal maist oktoobrini.

Trossi mereabi antakse, kui ohus pole inimelud, vara ega loodus ning riigil pole kohustust merepäästeteenust osutada.

Trossi mereabi alla kuulub:

  • lihtsam tehniline abi kohapeal
  • aluse tasuta pukseerimine lähimasse sadamasse
  • nõustamine vajaliku tehnilise abi ja aluse hoiustamise kohta

Vaata lähemalt SIIT!