Covid-19 lisakaitse ei ole võlurohi, kuid sellega on kindlam

5. oktoober 20202 minut(it) lugemist
Covid 19 lisakaitse ei ole võlurohi, kuid sellega on kindlam

Eestis on kokku tehtud üle 200 000 esmase koroonatesti ning iga päev välja hõigatud positiivsete juhtumite arv on hirmuäratav. Klientide huvi Covid-19 lisakaitse vastu on olnud suur ning leiame võimalusi, et pakkuda ka laiemat õnnetusjuhtumi kindlustuskaitset. Kommentaare jagab IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Kui suvel näitas viirus taganemismärke, siis kahjuks on sügisel numbrid taas suurenenud ja uus laine hoogu kogumas. 

Covid-19 lisakaitse puhul on kindlustusjuhtumiks lisaks õnnetusjuhtumile ka Covid-19 viirusesse haigestumine, mis toob kaasa ravi intensiivravi osakonnas, aga ka juhul kui viirushaigus lõppeb surmaga,“ lisab Pille Plees. Kindlustus ei hoia küll ära viirust või õnnetust, kuid aitab tekkivaid tagajärgi leevendada ning annab võimaluse täielikult paranemisele keskenduda.

Tegemist ei ole ainult Covid lisakaitsega

Tervis on olnud alati oluline ning 2020. aastal ei möödu päevagi, kui tervisest ei räägita. Elu on ootamatu ja paraku võib lihtsa õnnetuse tõttu väheneda või kaduda töövõime, mis omakorda toob kaasa rahamure. IIZI pakutav Covid-19 lisakaitse sisaldab lisaks koroonaviirusesse haigestumisele ka õnnetusjuhtumikindlustust, mis tagab hüvitise surma või püsiva puudega lõppenud õnnetuse korral.

Pakume laiemat kindlustuskaitset

Huvi uue lisakaitse vastu on olnud suur, kuid kliendiga suheldes on selgunud, et sageli oodatakse laiemat kindlustuskaitset. Pakume võimalust valida kahe kindlustuspaketi vahel. Laiema kindlustuskaitsega variandi puhul on lisatud valurahahüvitis, mis leevendab rahalisi väljaminekuid ajutise vigastuse korral nagu peapõrutus või luumurd. Lisaks tõstsime ka püsiva puude kindlustussumma kahekordseks. „Päringut esitades saadame pakkumuse, kus on olemas mõlemad variandid,“ lisab Plees.

Küsi COVID-19 lisakaitse pakkumist siit!