Eesti kindlustussektori tipud liituvad IIZI Kindlustusmaakler AS-iga

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Eesti suurima kindlustusvahendusega tegeleva ettevõtte IIZI Kindlustusmaakler AS otsemüügi- ja äriklientide osakonda asub juhtima Kaido Konsap ning partnersuhete eest hakkab vastutama Kaido Kepp.

“Kaido Konsapi ja Kaido Kepi ühinemine meie meeskonnaga on järjekordne samm IIZI Kindlustusmaakleri meeskonna põlvkondade vahetuses. IIZI on viimase aasta jooksul oluliselt panustanud klientidele osutatava teenuse arendamisse, seda ennekõike erinevates automaat- ja iseteeninduskanalites. Samas ei ole me unustanud klientide otseteenindust, äriklientuuri ja meie partnereid. Kaido Konsap hakkab IIZI-s vastutama otsemüügi- ja äriklientidele suunatud teenuste arendamise eest ning Kaido Kepi vastutusalaks on partnerite, eelkõige pankade ja liisingettevõtete koostöö edendamine” ütles IIZI Kindlustusmaakeri juhatuse esimees Igor Fedotov.

Kaido Konsap on kindlustusvaldkonnas tegev 1998. aastast. Alates 2008. aastast kuni käesoleva aasta märtsikuuni juhtis ta maailma suurima kindlustusmaaklerlus- ja riskijuhtimisettevõtte Aon plc Eesti esindust.

Kaido Kepp on kindlustusvaldkonnas tegev 1996. aastast. Alates 2007. aastast kuni 2014. aastani juhtis ta maailma ühe suurima kindlustusettevõtte RSA Insurance Group Eesti ettevõtet.

“IIZI areng on viimase paari aasta jooksul olnud muljetavaldav. IIZI on väga tugev kaubamärk ja ettevõttes töötavad oma ala asjatundjad,” sõnas Kepp.

“Minu hinnangul on tegemist kõige dünaamilisema ja suurima potentsiaaliga kindlustussektori ettevõttega Eestis,” lisas Konsap. “Mul on hea meel, et sain kutse asuda rakendama rahvusvahelises kindlustuskonsultatsiooniäris omandatud kogemust kodumaise kapitali hüvanguks,” lisas ta.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.