Eesti noorte vigursuusatamise talentide Kelly Sildaru kui ka tema väikevenna Henry Sildaru sobivaimate kindlustuslahenduste leidmise eest kannab hoolt IIZI Kindlustusmaakler AS

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS annab oma panuse Eesti noorte talentide ekstreemspordi toetuseks läbi sobivaimate kindlustuslahenduste leidmise. Selleks, et tagada Kellyle ja Henryle parim võimalik kindlustuskaitse tervise, spordivarustuse ja reisitõrke tagamiseks, sai üheskoos välja valitud kaks kindlustuspoliisi.

Reisiplaanid, mis on seotud talispordi ja ekstreemspordiga, on keskmisest kõrgema riskiga tegevusalad ning vajavad kindlustamisel suuremat tähelepanu. Tavalise reisikindlustusega jääb siin hätta, sest mäele minnes kehtivad karmimad reeglid. Vaadata tuleb ka lisakaitseid, mida sõltuvalt reisi eesmärgist ja tegevustest tasub juurde võtta.

Kuna Kelly ja Henry spordihuvi on aastaringne ning lisaks võistlustele käiakse palju ka treeninglaagrites üle maailma, siis peab ka kindlustamisel sellega arvestama. Näiteks on kindlustusperioodiks sobilik sellisel juhul valida üks aasta ning  reisi piirkonnaks kogu maailm.

Milline kindlustuspakkumine valida?

Bupa tervisekindlustus kehtib kogu maailmas ja meditsiiniabi hüvitislimiit on piiramatu, näiteks on kaetud sportimisel tekkinud vigastuste ravikulud. Kaitse kehtib ka võistlustel ja treeningutel. Seega on meie spordilootused kaitstud iga reisplaani korral, nii oma lõbuks või profisportlasena aega veetes.

AIG reisikindlustus koos talispordi lisakaitsega tagab kaitse pagasis olevale talispordivarustusele. Poliis sisaldab lisaks reisitõrkekindlustust, õnnetusjuhtumikindlustust, õigusabikuludekindlustust ja vastutuskindlustust. Kaitsed kehtivad vastavalt tingimustele.

AIG talispordi lisakaitse alusel hüvitatakse kahjud juhul, kui: talispordivarustus saab reisi ajal kahjustada, läheb kaduma, hävib või see varastatakse. Lisaks hüvitatakse suusavarustuse rendikulu, kui varustus läheb reisi ajal kaduma, hilineb (rohkem kui 12h) või saab kahjustada. Hüvitatakse teatud kulud juhul, kui lume vähesuse tõttu eelnevalt broneeritud reisi sihtkohas on kõik suusaliftid suletud kauem kui 24 tundi. Lisaks makstakse hüvitist põhjendatud täiendavate sõidu- ja majutuskulude eest, kui eelnevalt broneeritud väljumine või tagasilend hilineb lumelaviini tõttu võrreldes plaanijärgse saabumisega rohkem kui 12h.

Pea meeles: Ühe reisi pikkus võib olla maksimaalselt 31 päeva, siis peaks vähemalt üheks päevaks koju tulema. Kui on teada, et reis läheb pikemaks kui 31 päeva, siis tuleks sellest oma kindlustusandjale teada anda, et teha ühekordne poliis terveks selleks reisiks või teha lisapoliis nendeks päevadeks, mis ületavad 31 päeva.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim reisikindlustus >>
Enne kindlustamist tutvu reisikindlustuse tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660. 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20-protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.