IIZI alustab Compensa kindlustuslepingute vahendamist

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS laiendab oma klientide valikuvõimalusi ja alustab Compensa Vienna Insurance Group UADB Eesti filiaali (Compensa Kindlustus) liiklus- ja kaskokindlustuse vahendamist. Pakkumised hakkavad klientideni jõudma lähikuudel. 

IIZI alustab koostööd Compensa Kindlustusega ning esimeses etapis hakatakse klientidele vahendama liiklus- ja kaskokindlustuse lepinguid. Ettevalmistused on lõpusirgel ning viimased süsteemide testimised käivad. See tähendab senisest laiemad valikuvõimalusi sõidukite kindlustamisel.  

IIZI soov on pakkuda alati võimalikult laia usaldusväärsete kindlustusseltside poolt pakutavate toodete valikut ja seda iga kindlustusliigi osas. Compensa Kindlustuse lisandumisega on võimalik IIZI vahendusel liikluskindlustuse ostmisel valida üheksa erineva kindlustusandja toodete vahel. Koostöö algus tähistab Compensa Kindlustuse jaoks kahjukindlustustoodete turule toomist Eestis, millest esimesena saavad turul osa ka IIZI kliendid.

Compensa Vienna Insurance Group, UADB on uus kahjukindlustusettevõte Baltikumis, mille omanikuks on Austria ning Kesk- ja Ida-Euroopa juhtiv kindlustusgrupp Vienna Insurance Group. Gruppi kuulub 50 ettevõtet 23 000 töötajaga ning tegutsetakse 25 riigis. Lisainfo – www.vig.com.

Compensa-logo_Ilma-taustata

 

 

 

 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.