Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

IIZI annab nõu: Turvaliselt talvele vastu!

Kuigi talv on iga-aastane tavapärane nähtus, saabus ka sel aastal lumi ootamatult. Autojuhil tuleks sõiduk talveks valmis seada ning sõita vastavalt ilmastikuoludele. Selleks, et end järgmisteks ootamatusteks ette valmistada, jagame nõu, kuidas talvele turvaliselt vastu sõita.
  1. Olenemat sellest, et rehvide kohustuslik vahetuse aeg on alles ees, siis turvaliseks liiklemiseks tuleks vahetada rehvid vastavalt ilmastikuoludele. Kui asud rehve vahetama, vaata kindlasti üle, mis seisukorras nad on. Politsei- ja Piirivalveameti nõuete kohaselt peaks talverehvi mustri jääksügavus olema vähemalt 3mm.

  2. Kontrolli üle autos olev varustus. Pimedal ja külmal ajal võib vaja minna helkurvesti, ohukolmnurka, jääkraabitsat-lumeharja. Hea, kui Sul on autos olemas ka labidas, käivituskaablid, puksiirköis, taskulamp ja kasu oleks ka lukusulatajast.

  3. Vaata üle auto kojamehed, tihendid, tuled ja aku.

  4. Kindlustunde annab ka asjatundja poolt üle vaadatud auto tehniline korrasolek. Lase sõiduk üle vaadata remonditöökojas.

  5. Hinda oma vara ja ole ootamatuteks juhtumiteks valmis kaskokindlustusega. Kaskokindlustus hüvitab kõik levinumad sõidukikahjud, ka siis kui kahju on põhjustatud Sinu süül või kui süüdlast polegi võimalik tuvastada. Lisaks on kindlasti abiks kaskokindlustuses sisalduv Autoabi teenus, mis aitab auto käivitamisel, auto väljaaitamisel lumest, purunenud rehvi korral ning muude sarnaste murede korral.
Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

IIZI ja Soraineni D&O kindlustuse hübriidseminar 26.mail

Loe lisaks

Tõene või väär? Tühikäigul sõitmine vähendab kütusekulu

Loe lisaks

Puugihammustus võib viia haigestumiseni: millal pöörduda arsti poole?

Loe lisaks