IIZI hoiab pöialt Tatjana Mannimale!

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Tänavu veebruaris teise tütre sünnitanud Tatjana Mannima on võistlusrajal tagasi ning läheb eeloleval hooajal püüdma karjääri kolmandat FIS Marathon Cupi üldvõitu.

TatjanaMannima_IIZI

Eeloleval hooajal keskendub Tatjana Mannima kaheksast maratonist koosnevale FIS Marathon Cup-le, mille avamaratoniks on 15. jaanuaril Prantsusmaal sõidetav La Foulee Blanchi vabatehnikamaraton. Kindlasti on maratonisarja üldvõidu kõrval eesmärgiks ka samasse sarja kuuluva Tartu Maratoni võit ja hea esinemine Lahti maailmameistrivõistlustel, kus põhidistantsiks 30 km vabatehnikasõit.

Esialgu oma teamiga võistelda planeerinud Tatjana Mannima sai kutse  Šveitsi maratoni teami SAS & TG hütten, mis tagab meie sportlasele suuremad taustajõud ja hooldemeeskonna. SAS & TG hütteni peatreeneriks on Eesti suusasõpradele tuttav Christoph Schmid. Lisaks Tatjana Mannimale kuuluvad teami šveitslanna Rahel Imoberdorf ja rootslanna Maria Graefnings.

Viimaste aastate Eesti parima naissuusataja sõnul pole viieaastase ja pea aastase tütre kõrvalt tippvormi jõudmine sugugi lihtne. „Usun, et varasematel aastatel loodud treenituse baas ei ole kadunud ja aktiivsemalt hakkasin ennast juba liigutama kuu aega peale teise tütre sündi. Tõsisemate treeningutega, mis tähendavad kahte harjutuskorda päevas ja märksa suuremaid koormusi,  alustasin peale jaanipäeva. Õnneks on mul väga toetav pere, kelle toel ja abil saan viibida treeninglaagrites ja võistlusreisidel,“ selgitas Mannima.

Eeloleval nädalal suundub Tatjana Põhja-Soome traditsioonilisse esimese lume laagrisse. Hooaja avastart on 11 – 13. novembril Olosel FISi võistlustel ja MK avastardi teeb Tatjana  26. – 27. novembril Rukal.

Lisaks IIZI-le toetavad Tatjana Mannimaad eeloleval hooajal Opel, Amserv, Tamme Autod, Radix OÜ, Efipa, KV+, Polar, Fischer, Salice, Momoo  ja Freesport.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!