IIZI Kindlustusmaakler AS alustab Valgas kaskokindlustuse vahendamist

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS Valga esindus on alates augustikuust avatud uuel aadressil Raja 5, kõigile juba tuttavas Selveri kaubanduskeskuses. Lisaks liikluskindlustusele ja reisikindlustusele alustatakse nüüd aktiivselt ka kaskokindlustuse pakkumiste vahendamist. IIZI vahendusel saab kiiresti ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi ning leida endale sobivaima pakkumise. Hoia kokku oma aega, kulutusi ning vaatame pakkumised koos üle!

IIZI Kindlustusmaakler AS (edaspidi IIZI) on Valgas tegutsenud juba ligi 8 aastat. Andra Roov, IIZI müügikanalite haldur, kiitis Valgamaa inimesi ja nende kindlustusharjumusi: „Hea meel on näha, et inimesed hindavad võimalust IIZI vahendusel võrrelda erinevate seltside pakkumisi, nii hindasid kui ka tingimusi. Kindlustusseltse on Eesti turul palju ja nende vahel ei olegi ise lihtne orienteeruda.“ 

Kui seni on Valgas peamisteks olnud liikluskindlustus ja reisikindlustus, siis nüüdsest pakume klientidele võimalust ka IIZI vahendusel sobivaima kaskokindlustuse leidmiseks. Tuletame ka meelde, et liikluskindlustust pakutakse koos kahjuabiga. Kahjuabi on sõidukipõhine teenus, et tagada kahjujuhtumi korral õiglane ja tingimustele vastav kahjude hüvitamine. Lisaks vahendatatakse reisikindlustust muretute puhkuseplaanide tegemiseks või tööreisidele minemiseks. Ka lähiriikidesse Soome, Rootsi, Läti, Leetu ja Venemaale minnes soovitame kaasa võtta reisikindlustuse. 

Ljudmila Puller_Valga esindus_238x170

 

IIZI Kindlustusmaakler AS, Valga esindus
Aadress: Raja 5, Valga
53 429 610 | ljudmila.puller@iizi.ee 
Avatud: E-R 9.30-18.00

 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20-protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.