IIZI Kindlustusmaakler AS tuli turule uudse IIZI Kahjuabi teenusega

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS tuli turule uudse IIZI Kahjuabi teenusega, et muuta autokindlustuse sõlminud inimeste elu senisest veelgi lihtsamaks. Läbi Kahjuabi teenuse pakub IIZI Kindlustusmaakler abi probleemsete kindlustusjuhtumite lahendamisel.

IIZI Kahjuabi on sõidukipõhine teenus, mida on võimalik osta koos liikluskindlustuse poliisiga.Tegemist on IIZI Kindlustusmaakleri poolt pakutava täiendava teenusega, et muuta kindlustusvõtjate elu veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. IIZI Kahjuabi teenus aitab oluliselt säästa aega dokumentide vormistamisel, lahendada vaidlusi kindlustusseltsidega ja tagada õigalne ja tingimuste kohane kahjuhüvitis. Pakutava teenusega tagatakse professionaalne abi olukorra parimaks lahendamiseks.

“Kindlustusel on alati kaks poolt”, ütles IIZI Kindlustusmaakleri juhatuse esimees Igor Fedotov, “lepingu sõlmimine ja kahjude käsitlemine. Sellest tulenevalt peaks ka kliendi esindajana tegutseva kindlustusmeekleri töö olema kahe suunaline – abi nii lepingute sõlmimisel, kui ka probleemsete kahjude lahendamisel. Seda mõtet edasi kandes olemegi loonud teenuse, mis on mõeldud klientide abistamiseks just probleemsete kahjujuhtumite korral.” 

Lähemalt saab teenuse ja tingimustega tutvuda kodulehel:
www.iizi.ee/kahjuabi

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- kui ka suurklientidele läbi personaallahenduste ja suurima internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2001 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul.

Lisainfo:
Igor Fedotov

IIZI Kindlustusmaakler AS tegevjuht
Mob +372 51 29 424
igor.fedotov@iizi.ee
www.iizi.ee

Kindlustamine on iizi!