IIZI Kindlustusmaakler toob turule uudse võlakindlustuse

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler kavatseb lähiajal tuua turule uue kindlustusliigi, mille eesmärk on pakkuda võimalust võlgasid mitte kunagi tagasi maksta. Lähiajal saadetakse kõigile teadaolevatele Eesti kodanikest võlgnikele SMS teade, millega kaasasoleva lingi avamisel on ta automaatselt võlakaitsekindlustusega liitunud. Kindlustustingimuste lugemist ja pikalevenivat erinevate pakkumiste võrdlemist läbi tegema ei pea ega tohigi. 

Võlakaitse kindlustus on sobiv toode kõigile neile, kes on võlgu või soovivad teadlikult võlgu võtta ilma seda tagasi maksmata. Kindlustusmaakler võtab kohustuse enese kanda. IIZI Kindlustusmaakleri juhataja Igor Fedotovi sõnul on vastutustundetu laenamine ja kindlustustingimustega mittetutvumine kasvav trend. „Meie uus toode ühendab siin kaks meeldivat poolt. Esiteks ei pea võlga tagasi maksma ja teiseks pole vajalik kindlustustingimustega tutvuda. Juhul, kui keegi ometigi soovib seda teha, siis tal on võimalik kindlustustingimusi lugeda meie Ruhnu büroos igal neljapäeval kella 11 ja 12 vahel,“ lisas Fedotov. 

Esimesed sada võlakindlustusega liitujat võidavad teenustasudelt 5-10% ja lisaks pakutakse neile täiendavalt palgakasvukindlustust. Viimane rakendub juhul, kui tööandja pole valmis järgmisel aastal palka 25% ulatuses kasvatama. Lisariskina saab kindlustada ka abikaasa palgatõusu ja teise pensionisamba maksed. Kindlustustingimustega tutvumine toimub sarnaselt võlakaitse kindlustusega.

Tegemist on esimese aprilli naljaga. Eelnevalt välja toodud informatsioon on väljamõeldis, aga viitab kindlustusturu kitsaskohtadele.

IIZI Kindlustusmaakler soovitab võtta iizilt!

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.