IIZI kutsub Tartu Ettevõtlusnädala kindlustusseminarile

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS korralab Tartu Ettevõtlusnädala raames seminari teemal „Mida peaksid teadma oma ettevõtet kindlustades?“. Seminar toimub 7. oktoobril, algusega kell 15.00 ja kell 16.00, Tartus Atlantise konverentsikeskuses.

Iga väiksem ja suurem ettevõte peab ükshetk silmitsi seisma kindlustusküsimustega. Vaatame üle, millised kindlustusliigid on ettevõtetele olulised, tutvume kindlustus- ja kindlustusmaaklerturu hetkeseisuga, vaatame lähemalt mida ja miks tuleks jälgida kindlustuskaitse ostmisel. Lisaks keskendume kahjujuhtumite ennetamisele ja tagajärgedega toimetulekule.

Kindlustusseminar toimub kahes osas, et saaksite valida endale olulisema teemade ringi ning võimalikult palju praktilisi nõuandeid.

  • I osa 15.00-16.00 Kindlustusturg ja ettevõtetele olulised kindlustused
  • II osa 16.00-17.00 Ettevõtete kahjude käsitlemine (kahjuabi tegevused)

Asukoht: Atlantise konverentsikeskus, Narva mnt 2, Tartu, väike saal
Aeg: 7. oktoober 2016, algus kell 15.00 ja kell 16.00

Palun anna oma tulekust teada 30. septembriks: tartu@iizi.ee
Või registreeru ettevotlus.tartu.ee veebilehel

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!