IIZI part läheb pardirallile!

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Pardiralli heategevuslikule annetuste kogumise kampaaniale saavad oma panuse anda kõik üksikisikud, pered, sõpruskonnad ja ettevõtted. Koos teiste toredate partidega läheb võistlema sel aastal ka IIZI võistlusnumbri saanud rallipart. Kuni 11. juunini saad ka Sina anda oma panuse!

Pardiralli on Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu (EVLVL) poolt ellu kutsutud heategevuslik üritus, mille eesmärgiks 2016. aastal on koguda koos Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastefondiga annetusi vähihaigete laste ja nende perede tugikeskuse teenuste pakkumiseks ning raskelt haigetele lastele ravitoidusegude võimaldamiseks.

Heategevusliku annetuste kogumise kampaania võtab kokku vaatemänguline tuhandete vannipartide ujumisvõistlus 11. juunil kell 12:00 Kadrioru pargis, kus kõik saavad kaasa elada oma võistlusnumbriga rallipardile ja nautida meeleolukat kontserdi. Vahva päev kogu perele!

Pardiralli 2016 kava ja lisainfo leiad:
www.pardiralli.ee ja www.facebook.com/Pardiralli.

Soeta endalegi rallipardi võistlusnumber ja anna oma panus heategevusele!

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi.