IIZI partnerüksust asub juhtima Martin Netz

13. september 20221 min reading
IIZI partnerüksust asub juhtima Martin Netz

Eesti suurima kindlustusvahendaja IIZI ridadesse astub varem hädaabi teenuste ja kahjukäsitluse valdkonnas tegutsenud Martin Netz, kes võtab üle IIZI partnerüksuse juhtimise.

Partneräris enam kui viisteist aastat tegev olnud IIZI Kindlustusmaakler AS on selle aja jooksul teenindanud nii erinevate liisingettevõtete, tanklakettide kui automüüjate kliente.  ”Oleme loonud erinevaid lahendusi, mida kasutades, saavad meie partnerid oma klientidele pakkuda lisandväärtust ja seeläbi suurendada oluliselt oma klientide lojaalsust,“ rõhutab IIZI tegevjuht Igor Fedotov lisades, et  IIZI hea tehniline võimekus võimaldab äärmiselt lihtsalt teenindada ka väga suure kliendibaasiga partnerite kliente.

Fedotovi sõnul sulanduvad täna kindlustusega seotud lahendused ühte aina enam erinevate toodete ja teenustega. „IIZI pikaajaline kogemus ja tugevad lahendused on seotud eelkõige sõidukitega, mistõttu on Martin oma teadmiste, ambitsiooni ja kogemustepagasiga just õige inimene viimaks ellu ja juhtides erinevaid partnerlahendusi,“ rõõmustab Fedotov.

Martin Netz on varasemalt olnud muuhulgas ka IIZI koostööpartneri rollis, mis aitab hästi mõista, kuidas partneräri dünaamika toimib. „Mind on alati vaimustanud IIZI energia ja soov luua innovatiivseid lahendusi ning soov olla kindlustusmaastikul pioneeriks,“ kiidab Netz, et see oli ka üheks peamiseks põhjuseks, miks ta soovis just IIZI meeskonnaga liituda.

Martin Netz alustas uues ametis 12. septembril.