IIZI toob turule kohtingukindlustuse

30. märts 20181 minut(it) lugemist
IIZI toob turule kohtingukindlustuse

IIZI Kindlustusmaakler AS toob esimesena Eestis turule kohtingukindlustuse lahenduse, mille abil on võimalik kindlustada ennast ebaõnnestunud kohtingutest tekkinud aja- ja rahakulu vastu. Esitledes uut teenust ajakirjanikele ja partneritele, ütles IIZI turundus- ja müügijuht Maria Plees täna, et ettevõte soovib käia ajaga kaasas ning pakkuda inimestele uuenduslikke tooteid eluliste probleemide lahendamiseks.

“Populaarsed kohtinguäpid nagu Tinder ja paljud teised võimaldavad inimestel küll kergemini kohtuda, kuid ühtlasi suureneb ka risk tutvuda inimestega, kes üldse ei meeldi,” lisas ta. Pleesi sõnul röövib ebaõnnestunud kohting keskmiselt tund aega inimese elust ning lisaks ajakulule võib kohtingu käigus esineda ka rahalisi kulutusi, näiteks maksavad inimesed selliste kohtamiste käigus sageli kinopiletite või õhtusöögi eest.

IIZI kohtingukindlustus on alates tänasest müügil ja kättesaadav kõigile üle Eesti. Ühe kindlustusega saab katta kuni 70 € suuruse kulu. Kindlustus tuleb soetada enne kohtingut. Lähtudes kindlustustingimustest peab tegemist olema ootamatu ja ettenägematu olukorraga. Kui kohting ei õnnestu, tuleb teha kulutšekkidest foto, hinnata kohtingule kulunud aeg ning saata nimetatud informatsioon koos teise kohtingupoole kinnitusega, et kohting tõesti ei õnnestunud, aadressile kahjukäsitlus@iizi.ee.

Enne, kui kindlustad, pea hoogu… Täna on nimelt RAHVUSVAHELINE NALJAPÄEV!
Ära unusta sõpradele tünga teha! 🙂