IIZI Kindlustusmaakleri leiad sel aastal Tourestilt

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler läheb oma meeskonnaga Tourestile ja kutsub kaasa oma kliente ning kõiki teisi reisisõpru. Elu on täis üllatusi. Seepärast soovitame koos reisiplaanidega valida koheselt ka õige reisikindlustus, mis arvestaks teie huvide ja soovidega ning valitud reisi eesmärkidega. 

IIZI Kindlustusmaakleri asukohta tähistab messiplaanis number A14, mille järgi saab meid üles otsida. Peale seda kui Touresti reisipakkumistega olete tutvust teinud ja endale lemmikud välja valinud, tulge astuge IIZI juurest läbi. Vaatame koos üle, milline reisikindlustus sobiks kõige paremini just teie reisiplaanidega. Võrdleme erinevate kindlustusseltside pakkumisi ja tingimusi, vajadusel uurime lähemalt lisakaitseid ja valime just teile sobivaima reisikindlustuse. 

Mess on avatud:
13.veebruar kell 10:00-18:00
14.veebruar kell 10:00-18:00
15.veebruar kell 10:00-16:00 

Sissepääs messikutse või piletiga. Pilet: 3 eurot / inimene (sisaldab ka sissepääsu Lottemaa lastealale)

Tasuta messikutsega külastajatele – Lottemaa lasteala pilet: 3 eurot / inimene 

IIZI Kindlustusmaakleri Touresti pakkumised: 

  • Iga päev kell 15 kingiloos! Kui tuled meile külla, siis pane enda nimi kirja, sest iga päev loosime välja 3 õnnelikku, kes saavad enda reisile midagi põnevat kaasa. 
  • Kõik, kes teevad reisikindlustuse enne 02.03.2015 osalevad reisikindlustuse kampaanias. Võida talvepuhkuse kindlustusraha tagasi ja kingime Sulle tasuta suvepuhkuse Kreekas. Vaata lähemalt www.iizi.ee/tourest
  • Reisikindlustuselt -10%. Kasuta selleks kampaaniakoodi ”v6ta-11z1lt” Tourestil või veebilehel www.iizi.ee/reis

    Tegemist on kampaaniakoodiga, mis kehtib Tourestil reisikindlustuse pakkumise küsimisel ja kodulehel www.iizi.ee reisikindlustuse ostmisel, kuni 28.02.2015. Soodustuse saamiseks tuleb kasutada flaieril toodud sooduskoodi. Pakkumises toodud soodustus -10% kaetakse IIZI Kindlustusmaakleri maaklerlepingu üldtingimustes reguleeritud vahendustasu arvelt. 

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides ning 13.-15.veebruaril 2015 toimub see juba 24.korda. Messi peahallis on esindatud välismaised sihtkohad, reisikorraldajad, reisibürood, transpordiettevõtted, kindlustusfirmad, haridusasutused, hotellid, spaad, restoranid, meelelahutusteenuste ning vaba aja tegevuste pakkujad ja palju muud. 

Prindi välja oma tasuta kutse Tourestile ja kohtumiseni!

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimaluse selleks on IIZI uudiskiri.