Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Kuidas hoida auto värvi aastaid perfektsena?

Uurisime, mis on parim viis, kuidas taskukohaselt muuta oma auto värvi või olemasolevat kahjustuste eest hästi kaitsta.

Nipinurk! Ennustame, millal on Sinu sõiduki ülevaatus

Vaatasime välja mõned nipid, millest igal autojuhil on kasu nii tankimisel, ülevaatuse planeerimisel, autohooldusel kui kahju korral.

4 nippi, mis muudavad sõidud lastega mugavamaks

Pereauto valikul on lisaks turvalisusele oluline mõelda ka laste heaolule. Vaatame üle, kuidas muuta laste sõidutamine mõnusamaks ning ühtlasi kaitsta sõidukit tahtmatute kahjustuste eest ja lisada maksimaalselt praktilisust.

Mida tuleks kevadisel autopesul jälgida?

Peale talve katab sõidukeid paks soola-, mustuse ja pigikiht. Tuletame meelde, mida enne korralikku autopesu ette võttes silmas pidada.

Hea teada! Kuidas oma sõiduki esiklaas puhtana hoida?

Autoroolis olles pole midagi olulisemat kui korralik nähtavus. Vaatame üle paar nippi, mida teha, et esiklaasist näeks välja igasuguse ilmaga.

Perearst soovitab! Kuidas peletada kevadväsimust?

Rahvasuus levinud kevadväsimus tabab meid igal aastal kui kevade saabumisega tunneme energia ja motivatsiooni puudust. MinuDoc’i perearst Sergey Saadi selgitab, millest selline seisund tekib ja kuidas sellest üle saada.

Õige sõiduviis säästab kuni 40% rohkem kütust

Kütusehinnad kerkivad pöörase hooga, kuid tegelikult on õigeid valikuid tehes võimalik oma kütusekulu kontrolli all hoida. Politsei sõnul on vale arvamus, justkui säästlik sõidustiil tähendaks "uimerdamist". Vaata, millise sõidustiiliga õnnestub kütust kokku hoida!

Kas parandada täke või vahetada esiklaas välja?

Klaasikahjude näol on tegemist ühe levinuma kahjuga sõidukikindlustuses, mille paranduse hüvitab kaskokindlustus. Kuigi väikeseid täkkeid saab tavaliselt edukalt parandada, eelistatakse tihti uuendada tervet klaasi. Paraku ei tea paljud, et klaasivahetus on keskkonnale tuhandeid kordi koormavam.

Väärt nõu! Kuidas talvisel ajal oma autot töökorras hoida?

Heitlikud ilmastikuolud mõjuvad Sinu autole koormavalt. Tuletame meelde, kuidas oma neljarattalist sõpra talvisel ajal paremini hoida.

Kuidas oma kodu Google'i tänavavaates ära hägustada?

Kui Google Street View'ga mööda tänavaid ringi kolada, siis hakkavad silma nii mõnedki udused paigad. Lähemalt vaadates selgub, et valdavalt on tegemist eramajade ehk inimeste kodudega. Meil on sulle iizi nipp, kuidas oma kodu võõraste pilkude eest varjata!