Infopäev: Küberriskide kindlustamine 16.06.2016

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Küberriskide kindlustamine on mõeldud ettevõtetele, mille igapäevane tegevus sõltub erinevatest infotehnoloogilistest süsteemidest ja veebilahendustest või mis koguvad inimeste isiklikke andmeid (terviseandmed, muu isiklik info), olulisi finantsandmeid (krediitkaardi info, raamatupidamine). Loe lähemalt küberriskide kindlustamise kohta meie veebilehelt!

Kodulehekülg rünnaku all? Kliendiandmed valedes kätes? Sülearvuti varastatud? Arvutiviirus hävitas programmid? Langesid arvutipettuse ohvriks?

Küberriskide kindlustamise infopäev toimub 16.06.2016, kell 11:30
Pärnu maantee 158/1, Tallinn (9. korrus)
David Dickson | Safeonline
Lloyd’s küber- ja tehnoloogia riskide maakler Londonist

Infopäevale saab registreeruda kuni 10.06.2016. Kohtade arv on piiratud!
Huvi korral saad kirja end panna siin.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!

Nupp_Liitu-IIZI-uudiskirjaga