Internetimüügi taga peitub süsteemide lihtsus kasutajatele

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS tuli turule täiesti uute veebipõhiste lahendustega, et muuta kindlustamine veelgi lihtsamaks, kiiremaks ja kasutajale võimalikult mugavaks. Uus koduleht on üleval ja valmis kasutajatele www.iizi.ee, nüüd lisaks eesti keelele ka vene keeles. Märkimisväärse lahendusena on võimalik uuel kodulehel muu hulgas näiteks ainult sõiduki registrinumbri alusel endale sobivaim liikluskindlustus sõlmida. Kindlustusturul varem selliseid lahendusi kasutusel ei ole olnud.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, kes kunagi esimesena hakkas turul internetipõhiselt kindlustust pakkuma. Ka täna ollakse lahenduste ja arenduste väljatöötamise osas eeskujuks teistele. Igapäevaselt panustatakse aega ja energiat kasutajasõbraliku keskkonna paremaks muutmisele. Suur hulk muudatusi on taaskord valmis saanud ja kõigile kättesaadavad veebilehel www.iizi.ee, mida on mugav kasutada kõigis seadmetes (nutitelefonid, tahvelarvutid, arvutid).

Kui uuendusi lähemalt vaadata, siis mainimist väärib senisest oluliselt kiirem ja lühem ostuprotsess. Kasutajatelt ei küsita mitte midagi üleliigset ja enamkasutatavad andmed saab aja säästmiseks süsteemi meelde jätta. See pole veel kõik. Hindadega samale lehele on lisatud kindlustuskaitse parameetrid, et klient saaks kiirelt välja selgitada endale sobiva hinnaga kindlustuskaitse. Ainsa kindlustusmaaklerina Eestis on kliendil peale ostu eest tasumist võimalik välja printida kindlustuspoliis.

Kõiki autoomanikke puudutab aga hea uudis kohustusliku liikluskindlustuse sõlmimise kohta. Nimelt on protsess niivõrd lihtne, et kindlustusseltside hinnavõrdlus tuuakse kasutajale vaid sõiduki registrinumbri sisestamise alusel. Kadunud on pikad ankeedid koos väsitavate ja segadust tekitavate küsimustega. Kindlustuspoliisi sõlmimiseks ei ole vaja enamat kui lisada juurde kindlustusvõtja andmed.

Reisikindlustuse ostjate elu on lihtsaks tehtud võimalusega meelde jätta reisile minejate andmed. Kindlustusandjate valik on reiskindlustuses rikkalik, lisaks Eestis tegutsevatele seltsidele on valikus AIG ja Bupa Global.

Kasko kindlustus ei piirdu ainult tavasõidukitega vaid nimekirjas on kõik sõiduki liigid alustades mootorratastest ja lõpetades bussidega. Kaskos on klientidel võimalik juurde valida täiendav omavastutuse kaitse, mille valimisel pääseb klient ka omavastutuse summa maksmisest.

Eelnevalt välja toodud uuendused ei ole kaugeltki kõik, mis on uuel kodulehel realiseerunud. Kindlasti soovitame igaühel ise kodulehte uudistama tulla ja selle lihtsuses veenduda.

„Kasutajate huvi võrrelda hindu on väga suur. Inimestele on oluline, et nad saaksid antud raha eest parima kaitse. Selle aasta jooksul on näiteks meie kodulehel tehtud ainuüksi ca 170 000 hinnavõrdlust. Meie jaoks on oluline, et kasutajatel oleks kiire ja lihtne oma info kätte saada. Nii nagu ettevõtte nimigi ütleb, kõik peab olema lihtne ehk iizi. Seda iga asja puhul”, kommenteerib kasutusele läinud süsteeme IIZI Kindlustusmaakleri internetimüügijuht Indrek Sooneste. Lisades seejuures, et tegemist on alles esimeste sammudega, töö süsteemide paremaks muutmise kallal veel käib. 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaallahenduste ja suurima internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2001 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul.

Lisainfo:
Indrek Sooneste

IIZI Kindlustusmaakler AS, Internetimüügi juht
Mob +372 56 218 048
indrek.sooneste@iizi.ee
www.iizi.ee

Maria Plees 
IIZI Kindlustusmaakler AS, Turundus- ja müügijuht
Mob +372 56 606 236                                                                  
maria.plees@iizi.ee
www.iizi.ee

Kindlustamine on iizi!