Kaskokindlustusega on talvel lihtsam

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Talv on saabunud ja lund sajab igapäev ainult juurde. Autoga liikluses osalejatele tähendab see, et teeolud on keerulised ning tuleb olla senisest ettevaatlikum. Kaskokindlustus on abiks erinevates olukordades, kus ilmaolud ei ole Sinu ega Su sõiduki poolt.

Talvine aeg toob endaga kaasa ilmastikuoludest tingitud kahjude kasvu. Seda suuresti seetõttu, et manööverdamised muutuvad raskemaks ja sõidukid satuvad kergemini libisemisse ning see toob sageli kaasa suuremad või väiksemad plekimõlkimised. Lisaks võib sõiduk kõige ebasobivamal hetkel koostöö lõpetada ning mitte käivituda.

Kaskokindlustus hüvitab kõik levinumad sõidukikahjud, hoolimata süüdlasest või õnnetuse toimumise kohast. Lisaks saab juurde valida täiendavaid kindlustusriske, mille vastu sooviksid laiendada kindlustuskaitset.

Muuda oma elu talvel lihtsamaks!

Leidsid oma pargitud sõiduki kriimustatult või mõlgitult? Teel sõites lendas ootamatult aknaklaasi kivi? Sinu kaskokindlustus aitab Sul auto taas korda seada.

Said külmal hommikul halva üllatuse osaliseks, kui auto ei käivitunud? Kas purunes rehv või jäid autoga lumme kinni? Abiks on kaskokindlustusega koos pakutavast autoabi teenusest, mis kõik need mured kõrvaldada aitab.

Kui peale õnnetust on sõiduki olukord halb ja sellega edasi liigelda ei ole võimalik, aitab kaskokindlustus katta ka põhjendatud äraveokulud.

Lisaks kaskokindlustuse enamlevinud riskidele saab täiendavalt juurde valida mitmeid lisakaitseid, näiteks asendusauto kasutamise võimaluse. Kui sõiduk on kaskojuhtumi tagajärjel liikumisvõimetu ja remondis, saab sellel ajal kasutada asendussõidukit.

Kaskokindlustuse pakkumised

Kaskokindlustuse pakkumiste seast sobivaima leidmiseks tuleks vaadata hinnast kaugemale.  Tähtsaim on võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumusi, eelkõige neis sisalduvaid kaitseid ning sätestatud tingimusi. Samuti tasuks kaaluda võimalike lisariskide vastu kindlustamist.

IIZI koondab erinevate kindlustusseltside pakkumised koos kõige vajalikuma infoga kliendi jaoks ühte lihtsasti mõistetavasse tabelisse. Muu hulgas juhitakse tähelepanu ka positiivsetele aspektidele ning olulisematele erisustele, mida erinevad seltsid pakuvad. Küsimuste korral on alati võimalik konsulteerida IIZI spetsialistidega, et leida just Sinu vajadustega enim arvestav kindlustuspakkuja ning sobivaim kaskopakett.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim kaskokindlustus >>
Enne kindlustamist tutvu kaskokindlustuse tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660. 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 20-protsendilise turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.