Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

VÕTA IIZI ÄPP: uus mobiiline lahendus kindlustusturul

Kiirete kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist. Enamus IIZI klienditeenindusse jõudvatest küsimustest on täna seotud kindlustusdokumentide üle vaatamisega. Kõigile kättesaadav IIZI äpp pakub lihtsat lahendust enda kindlustusinfo leidmiseks ja dokumentide käepärases kohas hoidmiseks.

4 peamist põhjust, kuidas IIZI äpp Sinu elu muudab

1. Kõik kindlustused on alati Sinuga kaasas ja käepärast, kui neid peaks vaja minema. Näiteks saad kiiresti ja lihtsalt üle vaadata, kas kindlustus kehtib, millised on tingimused ning vajadusel on olemas kontaktid kahjust teatamiseks jne. Sul on alati võimalus kõik kindlustusdokumendid salvestada mobiili olenemata sellest, kas sõlmisid kindlustuse näiteks IIZI veebilehel või hoopis esinduses. Lisaks on Sul dokumentidele ligipääs ka siis, kui interneti kasutamise võimalused on piiratud.

2. Sul on selge ülevaade oma arvetest, sest ka väljastatud arved on IIZI äpis olemas. Sageli jäävad koheselt tasumata arved postkasti avarustes märkamatuks, kuid äpi abiga saad lihtsa vaevaga enda arvetel alati silma peal hoida.

3. Liikluskindlustuse lõppemist ei pea enam meeles pidama, sest teavitused jõuavad Sinuni ka mobiilselt. Esimese teavituse saad aegsalt juba 2 nädalat enne kindlustuse lõppemist. Koheselt saad ka uued kindlustuspakkumised sõidukile üle vaadata, neid võrrelda ning mõne sekundiga sobiva osta.

4. Reisikindlustus on kindlalt Sinu taskus kaasas ega unune enam maha. Kui oled kindlustuse IIZI äppi salvestanud, on Sul neile 24/7 ligipääs. Kui lend hilineb, tekivad mured tervise või pagasiga, saad mugavalt ühendust võtta kindlustusega.

Võta IIZI äpp ja leia iizilt!

 

Kindlustamine on iizi.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis

LIITU MEIE UUDISKIRJAGA

IIZI ja Soraineni D&O kindlustuse hübriidseminar 26.mail

Loe lisaks

Tõene või väär? Tühikäigul sõitmine vähendab kütusekulu

Loe lisaks

Puugihammustus võib viia haigestumiseni: millal pöörduda arsti poole?

Loe lisaks