Koostöö online reisibürooga Top10 Reisipakkumised

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

IIZI alustas sellest sügisest koostööd online reisibürooga Top10 Reisipakkumised. Tegemist on pikka aega Soome turul tegutsenud Top10Matkatarjoukset affiliate platvormiga, läbi mille on soodsad reisipakkumised nüüd lihtsasti kättesaadavad ka kõigile Eesti inimestele.  

Kui Soomes tegutsetakse aastast 2009 Top10 Matkatarjoukset kaubamärgi all, siis Eestis tegutsev täisonline reisibüroo müügikeskkond on veel väga värske ja uus. Eestikeelne keskkond Top10reisipakkumised.com avati 2015 aasta novembris. Top10 Reisipakkumised on kiiresti kasvav täisteenust pakkuv online reisibüroo, mille kaudu on reisihuvilistel võimalik endale kiiresti ja lihtsalt meelepärane reisipakkumine välja otsida ja koheselt ka ära osta.  

Top10 Reisipakkumised uuendavad igapäevaselt oma eripakkumisi ja reisidiile. Lisaks leiab keskkonnast sadu tuhandeid hotellipakkumisi. Võimalus on broneerida lennud, hotell ja ka pääsmed erinevatele üritustele koos ja korraga. Näiteks spordi- ja kultuuriürituste pakette pakutakse turu soodsamate hindadega.

Nüüdsest on kiiresti ja mugavalt võimalik koos reisipakkumistega osta endale koheselt ka Top10 Reisipakkumised keskkonnast lahkumata reisikindlustus. Lisaks tasub pakkumistel silm peal hoida, sest paljude reisipakettide juures on reisitõrkekindlustus juba hinna sisse arvestatud. Pea meeles, et reiskindlustus tuleks teha alati kohe, kui reisiplaanid on paigas (kuupäevad, esimesed kulutused reisile jne).

Meelis Aus, Top10 Reisipakkumised Eesti juht, kommenteerib: „Reisimise juures on alati oluline mõelda ka reisikindlustusele, seepärast soovime ka enda poolt pakkuda parimaid lahendusi oma klientidele. Kui teatud osas saame ise pakkuda reisitõrkekindlustust, siis enda soovidele vastava reisikindlustuse saab igaüks ise kokku panna. IIZI abil saame pakkuda oma klientidele väga erinevaid lahendusi.“

Tule uuri lähemalt ja planeeri oma puhkus: www.top10reisipakkumised.com

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus!
Enne kindlustamist tutvu tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!