Lapsevanemad eelistavad oma lapsi kindlustada

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Kas Su lapsed mängivad palju õues? Sõidavad ratta, rulluiskude või rulaga? Meeldib neile puuotsa ronida? Kas nad käivad trennis? Ükskõik, kui ettevaatlik Sa ka ei oleks, siis ootamatuid üllatusi tuleb lastega ikka ette. Parem ole nendeks valmis kindlustusega.

Iga lapsevanema kõige kallimaks varaks on tema lapsed. Vaatamata sellele, kas külastatakse mängutuba, seiklusparki, tuubirada, uisuhalli, ujulat või minnakse iganädalasse trenni, ka niisama õue mängima, siis lastega lihtsalt juhtub ja kõiki õnnetusi ei saa ära hoida.

Üha rohkem vigastusi saadakse ka erinevatel atraktsioonidel, näiteks igal aastal on hooajaliseks nähtuseks batuudivigastused. Lisaks suuremad ja väiksemad traumad, luumurrud, peapõrutused, mürgistused ja põletused.

Lapsed tegelevad tänapäeval juba maast madalast erinevate spordialadega. Spordiga tegeledes on aga keskmisest suurem võimalus, et võib juhtuda mõni ootamatu ja äkiline õnnetusjuhtum. Nii treeninguteks kui ka võistlusteks on soovitatav teha lapsele õnnetusjuhtumikindlustus. Hea on see, et õnnetusjuhtumikindlustus kehtib ka väljaspool treeninguid, kodus ja mujal ringi liikudes, sh välisriikides.

Paljude spordialade puhul ei lubata lapsi ilma kindlustuseta isegi võistlema. Näiteks kõige sagedamini teevad IIZI vahendusel õnnetusjuhtumikindlustuse lapsevanemad, kelle lapsed tegelevad ratsutamise ja jalgpalliga.

Õnnetusjuhtumikindlustus ei hoia ära õnnetuse teket, kuid aitab tagajärgedega paremini toime tulla ja muretult keskenduda paranemisele. Näiteks kui ravi toob kaasa kulutusi ning vaja on rentida kargud või ratastool, katta massaažikulusid või tegeleda hambavigastustega, siis on abi kindlustusest. Haige lapsega koju jäädes võid haiguslehel olla ja arvestada päevarahaga. Valuraha on võimalik kasutada lapsele uue mänguasja ostmiseks või vajalike uute spordikaitsmete muretsemiseks. Nii on kõigil tuju rõõmsam.

Kiiresti ja lihtsalt saab IIZI kodulehel igaüks endale ja oma perele koostada sobiva õnnetusjuhtumikindlustuse. Kindlustusseltside pakkumised on erinevad, seepärast vaata alati hinnast kaugemale ja tutvu ka tingimustega. Õnnetusjuhtumikindlustuse tegemisel pea nõu spetsialistiga, et saaksid veenduda, et kindlustushuvi oleks kaetud.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim kindlustus!
Enne kindlustamist tutvu tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660.

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!