LHV liisinguga koos ka sobiv kaskopakkumine

1. jaanuar 20154 minut(it) lugemist

Kui soetad uue sõiduauto LHV liisingu abiga enne 11. oktoobrit, saad IIZI vahendusel kuni 20% soodsama kaskokindlustuse. 

Sõiduki liisinguga soetamise korral on nii värske autoomaniku kui ka liisingupakkuja huvides, et ratastel vara oleks ka korralikult kindlustatud. Kaskokindlustus on seepärast ka liisinguga ostetud autode puhul kohustuslik. Mugavamaks asjaajamiseks aitab LHV oma kliente ka sobiva kindlustuse leidmisel. Seejuures eelistab pank, et igal autoostjal oleks kindlustuse osas valikuvõimalus ja just seepärast teevad LHV ja IIZI siinkohal koostööd. Liisinguklientidele pakutakse häid kindlustamisvõimalusi. IIZI poolt on alati tagatud võimalus võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi nii hinna kui ka tingimuste poolest, et saaksid kiiresti ja lihtsalt leida just endale sobivaima kindlustuspakkumise. 

Soetades perioodil 21. september kuni 11. oktoober sõiduauto LHV liisinguga, saad IIZI vahendusel leida sobivaima kaskokindlustuse kuni 20% soodsamalt. Kampaaniaperioodil pakutavad kindlustusseltside hinnad esitatakse koheselt koos soodustusega. Tavapärasest paremaid hindu pakuvad kindlustusseltsid BTA, Gjensidige ja PZU. Kaskopakkumine kehtib üheks aastaks sõidu- ja pakiautodele ning soodustuse määr ulatub kuni 20%ni. LHV-s saab kindlustuse eest tasuda mugavalt igakuiselt koos liisingumaksetega. 

Kui sobiv kindlustuspoliis vormistatud, võivad LHV liisingu kliendid end kindlalt tunda, kuna nende autod on isegi hilinevate või ajutiste makseraskuste korral kindlustatud. Pank hoolitseb selle eest, et kliendi vara on kaitstud kogu poliisi perioodil. Kindluse kindlustuskaitse kehtivuse osas tagab see, et LHV maksab  kindlustuspoliisi selle vormistamisel täies ulatuses kinni. Liisinguandja kaudu kindlustamisel võib ka kindel olla, et keegi tuletab alati meelde, kui kindlustus on lõppemas – kindlustuskaitse ei katke ka poliisi pikendamise ununemise tõttu. 

IIZI ja LHV pakuvad koostöös ka uudset omavastutuskindlustust koos kaskokindlustusega, millega saad kindlustada ennast ka võimaliku omavastutuse kulu vastu. See tähendab, et ligikaudu 65 euro eest aastas saab kindlustada, et kahjujuhtumi korral tasub omavastutuse määra kindlustusselts Sinu eest. Tegemist on Eestis üsna vähelevinud võimalusega ning innovatsiooniga kindlustusalal. Omavastutuskindlustus on tehtud, et pakkuda kliendile rohkem võimalusi ning meelerahu. 

Lisaks sõiduautodele pakub LHV liisinguvõimalust ka rasketehnikale, tootmisseadmetele, veokitele, põllumasinatele ja muule tehnikale. LHV-s tehakse liisinguotsused kiiresti ja kohapeal. Kindlustamisküsimustes on taaskord abiks IIZI. 

Eesti kapitalil põhinev LHV Pank pakub kliendile lihtsat ja mugavat asjaajamist. Pank pakub täisteenust – lisaks liisingule ka tasuta arveldamist, kasulikke pangakaarte, järelmaksu, eralaenu ja häid teenuseid ettevõtetele. Augustis tõi LHV turule oma sularahaautomaatide võrgustiku. Tänaseks on LHV Pangal rohkem kui 70 000 klienti. 

Küsi soodsa kaskokindlustusega liisingupakkumist lhv.ee/liising 

Liisingu krediidi kulukuse määr on 4,89% aastas järgmistel näidistingimustel: vara maksumus 15 000 €, sissemakse 10%, krediidisumma 13 500 €, intress 4% aastas (fikseerimata, 6 kuu Euribori baasil), lepingutasu 150 €, liisingu periood 36 kuud, maksete kogusumma 15 955,16 €, lepingu liik on kapitalirent, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena. Määra arvutamisel ei ole arvestatud kindlustusmakseid, registreerimistasu ega riigilõive. Vajalik on sõlmida ka liiklus- ja kaskokindlustusleping. Kindlustusvahenduse pakkuja on IIZI Kindlustusmaakler AS. Tutvu tingimustega iizi.ee või pea nõu spetsialistiga 16660. Soodustus põhineb IIZI Kindlustusmaakler AS poolt, kindlustusvõtja esmase võimaliku kindlustushuvi suhtes läbiviidud eelläbirääkimistel kindlustusandjatega, mille tulemusel on kindlustusandjad valmis pakkuma antud kampaania raames, kindlustusmakse soodustust kuni 20%, kindlustusmakse tavahinnast. Kampaaniaperioodil pakutavad kindlustusseltside hinnad esitatakse koheselt koos kindlustusseltsi poolt pakutava personaalse soodustusega. Soodustus kaetakse kindlustusseltside BTA, Gjensidige või PZU poolt. 

 

Kindlustamine on iizi.