Mida paremini tunnetad sõidukit, seda kindlamini tunned end liikluses

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Juba sel reedel ja laupäeval kutsub Eesti Toidumess koos IIZI Kindlustusmaakleriga kõiki lauluväljakule, et pidada maha suurim toidusündmus. Külastada tasub ka tarbesõidukite autoshowala, kus saab end proovile panna ning võistelda põnevas autoga kiikumises, parimatele auhinnad.

Eesti Toidumessi tarbesõidukite autoshow alal saavad kõik huvilised legendaarse rallisõitja Margus Muraka juhendamisel võtta osa liiklussaatest „Rooli võim“ tuntuks saanud auto kiikumises. Toidumessil on võimalus kiikuda Euroopa aasta auto 2017 tiitli võitnud Peugeot 3008 linnamaasturiga.

Kokku saab kiikuda maksimaalselt 5 minutit. Kui selle aja jooksul tasakaalu ei õnnestu leida, siis tuleb järgmistele võimalus anda. Võistlusmoment tekib kõige kiiremini tasakaalu leidnud osalejate vahel, mis tähendab, et kõik ajad lähevad kohapeal kirja ning tekib paremusjärjestus.

Peaauhinna on välja pannud Peugeot, milleks on Peugeot 3008 tasuta kasutusõigus kogu nädalavahetuseks. Lisaks premeerib IIZI ja Peugeot tublimaid mõlemal päeval.

Autohuviline ja sõidukoolitaja Margus Murakas kommenteerib: „Autoga kiikumine aitab sõidukit paremini tunnetada. See on oluline igapäevaselt liikluses osaledes ja turvalisema liiklemise aluseks.“

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!