Pere- ja töötajasõbralik IIZI hoolib oma töötajatest

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Pere- ja töötajasõbralikkus ettevõttes ei vaja tegelikult suuri investeeringuid. Tihti piisab vaid mõistvast suhtumisest töötajatesse ning sellest võidavad kõik – tööandja, töötaja ja tema perekond.

Kaasaegne töökeskkond ja töövahendid on elementaarsed. Pakkudes töötajatele võimalusi pere- ja tööelu sujuvaks ühendamiseks, võib olla kindel, et töötajad oskavad seda hinnata ja annavad endast rohkem. Need on väärtused, mis suurendavad rahulolu, panevad töötajal silma särama ja seovad pikaks ajaks ettevõttega. Nii ei ole ka lapsed IIZI kontoris midagi tavatut. Ikka tuleb ju ette olukordi, kui on vaja lapsega arstile, koosolekule või hoopis aktusele minna. Samuti saab kergema haiguse ja haigusest taastuva lapse kõrvalt ajutiselt kodus ettevõtte toimimisse panustada.

IIZI Kindlustusmaakler AS personalijuhi Gerlyn Kiviti sõnul on pere- ja töötajasõbralikul ettevõttel palju eeliseid ja selge majanduslik kasu. Innovaatilise ettevõtte jaoks on väga oluline, et töötajad tajuksid töökeskkonda pingevabana ja oleksid seeläbi loovad. Tööandjana on oluline osata panna end ka töötaja olukorda ja mõelda, mida mina töötajana vajaksin, et teha oma tööd hästi ja hea tundega. Mitmed uuringud näitavad, et rahulolevad töötajad on oma töös oluliselt tulemuslikumad ja pühendunumad, tervemad ja ettevõttele lojaalsemad, millest võidavad kokkuvõttes nii tööandja, klient, töötaja ise kui ka töötaja perekond.

IIZI peakontoris on olemas mänguasjade ja joonistusvahenditega varustatud mängunurk, kuhu töötajad ise on erinevaid mänguasju toonud. Samuti leiab sealt pliiatsid ja paberid, lasteraamatuid ning kleepsu- ja värviraamatud. Kontoris kohtab lapsi sagedamini suvel, kui lasteaedades on puhkus, kuid ka kooliperioodil viibivad lapsed mängunurgas juhul, kui enne trenni või huviringi väike paus tekib.

Milles väljendub IIZI töötaja- ja peresõbralikkus? 

  • Lapse tööle kaasa võtmise võimalus
  • Kaugtöö võimalus (Kaugtöö Tegija märgis)
  • Lapsehoolduspuhkuselt naasval vanemal võimaldatakse vajadusel töötada esialgu ka osalise töökoormusega, et soodustada tööellu taas sisse sulandumist ja arvestada paremini lapse vajadustega
  • Jõulupidu peredele
  • Esimesse klassi mineva lapse vanemale võimaldatakse üks tasustatud vaba päev, lisaks koolitarvete ostmise toetus kinkekaardi näol
  • Kingitus lapse sünni puhul
  • Tervise edendamise igakuine toetus oma töötajatele (võimalus kasutada spordiklubi, massaaži)
  • Toitlustussoodustus igal tööpäeval, kontoris pakutavad puuviljad ja tervisesnäkid
  • Regulaarsed ühisüritused lõõgastumiseks ja meeldivate emotsioonide ning „meie“ tunde tekitamiseks

Samal teemal, aga oluliselt lühemalt IIZI tegemisi tutvustav artikkel ilmus Postimehes, 21. august 2017, „Mõistlik tööandja arvestab ka oma inimeste lastega“, autor Kristina Traks.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!