Hoia uudistel
silm peal.
VÕTA IIZILT!

Tööandja ravikindlustus: kindlustatute hulk kasvab ja kindlustusandjad korrigeerivad tingimusi

Ravikindlustusturg areneb jõudsalt ning tänaseks on ravikindlustus leidnud koha paljude ettevõtete motivatsioonipaketis. Kindlustatute kasv aga sunnib kindlustusandjad pidevalt tingimusi korrigeerima.

Mida teha, kui sind vaevab kevadine õietolmuallergia?

Kevadine õitsemisperiood on küll ilus aeg, kuid allergikute jaoks paras väljakutse. Vaatame koos perearstiga, milliseid sümptomeid kevadine allergia põhjustab ning kuidas saaks pidevat ebamugavustunnet vähendada.

Perearst soovitab! Kuidas peletada kevadväsimust?

Rahvasuus levinud kevadväsimus tabab meid igal aastal kui kevade saabumisega tunneme energia ja motivatsiooni puudust. MinuDoc’i perearst Sergey Saadi selgitab, millest selline seisund tekib ja kuidas sellest üle saada.

Rahulikke pühi! Tähista nii, et ka uuel aastal hea olla oleks

Aasta kõige säravam aeg on käes. Inimesed tulevad kokku, naudivad seltskonda ning piirid igasugusel tarbimisel muutuvad hajusaks. Perearst tuletab meelde, et ka pühadel tuleb oma organismi armastada ning küllust nautida mõistlikult.

Uskumatu! Telemeditsiini teenus päästis inimese elu

Intervjuu perearst Sergey Saadiga, kes räägib põhjalikult sellest, miks tasub tervisemure korral abi otsida telemeditsiinist.

IIZI Tervis: lahendus väiksema töötajate arvuga ettevõttele

Üha enam pakub ettevõtjatele huvi tervist puudutavad teemad, mis töötajaid motiveeriks. Üheks võimaluseks on pakkuda motivatsioonipaketis kaasaegset ravikindlustust, mida riik toetab ning seda kulu lubatud mahus erisoodustusega ei maksusta. Kindlustusturul seni väiksema töötajate arvuga ettevõttele sobivat lahendust ei pakutud, kuid nüüd on see võimalus IIZI Tervise näol olemas.

Uus lahendus: IIZI Tervis toob arsti koju kätte

Praeguse olukorra taustal on üha aktuaalsemaks saanud kõik tervist puudutavad teemad. Ei ole uudis, et eriarstile pääsemiseks on järjekorrad kuudepikkused ning alati ei pääse lihtsama murega isegi perearsti jutule. Kuigi osad tööandjad pakuvad motivatsioonipakettides oma töötajatele kaasaegseid tervisekindlustuse lahendusi, siis paraku eraisikul selline võimalus seni puudus. IIZI pakub kindlustusturul unikaalset teenust just eraklientidele, et see tühimik täita.

Välisministeerium soovitab: sõlmi nõuetekohane reisikindlustus

Reisikindlustus või ravikindlustuskaart?

Reisikindlustuse 5 olulist meelespead suveks