Reisikindlustus: uus Covid-19 lahendus lihtsustab valikut

5. oktoober 20202 minut(it) lugemist
Reisikindlustus uus Covid 19 lahendus lihtsustab valikut

Reageerisime esimesele viiruselainele kiirelt ja jagasime pidevalt muutuvaid kindlustusvõimalusi reaalajas, korrigeerisime oma soovitusi ning olime toeks kahjukäsitluse protsessis. Saime kinnitust, et kliendid ootavad meilt põhjendatud ja ajakohast infot, mistõttu lisasime IIZI veebilehele uue lahenduse, mis tagab meditsiiniabi ka Covid-19 haigestumisel. Nõu annab IIZI vara -ja isikukindlustuse tootearendusjuht Pille Plees.

Pimedal ajal on energia kogumine Küprosel või Kreekas paljudel juhtudel lükkunud kaugemasse tulevikku. Ebakindel olukord on pannud reisihuvilisi mõistma, et reisikindlustuse sisu mängib oluliselt suuremat rolli kui hind.

Uus lahendus aitab sobiva kindlustuskaitse ostmisel

Seoses koroonaviiruse jätkuva levikuga on paljud kliendid tundnud huvi just Covid-19 haigestumisega seotud meditsiiniabi kindlustuskaitse vastu. Pakume valiku lihtsustamiseks kindlustuslahendust, mis aitab praeguses olukorras leida parima võimaliku kindlustuspakkumise. „IIZI veebilehel reisikindlustust ostes tuleb hinnatabelis valida Meditsiiniabi Covid-19 korral, et leida pakkumised, mis tagaks meditsiiniabi epideemia/pandeemia või Covid-19 haigestumise korral,“ lisab Plees. IIZI vara- ja isikukindlustuse tootearendusjuht soovitab meditsiiniabi kindlustuskaitse summaks valida minimaalselt 100 000 €, et välisriigis tekkinud ravikulud, voodipäevatasud, uuringute- ja ravimite kulud saaksid hüvitatud.

Tavapärased riskid ei ole kuhugi kadunud

Reisimist võivad jätkuvalt mõjutada näiteks reisija haigestumine enne reisi, streikivad lennufirmad, vulkaani ootamatu aktiviseerumine, terrorismiakt, lennugraafikute muudatused, ürituste tühistamine või edasilükkamine jms. Tasub läbi mõelda, millise transpordivahendiga reisitakse, mis väärtusega on kaasavõetav pagas ning mis on Sinu reisi eesmärk. „Reisikindlustus võiks täna kindlasti sisaldada meditsiiniabi-, reisitõrke lisakaitse- ja pagasikindlustust ning kindlasti tasub nõu pidada kindlustusmaakleriga,“ lisab Plees.

Kasulikud reisikindlustuse meelespead:

  1. Osta kindlustus kohe, kui tegid reisile esimesed kulutused.
  2. Vali Covid-19 meditsiiniabi kindlustuskaitse.
  3. Ära unusta, et eksisteerivad ka tavapärased riskid.

Sinu reisikindlustus on siin!