TOP 10 enimloetud põnevat kindlustusuudist

14. jaanuar 20193 minut(it) lugemist
Kodulehe mõõt top10

Reastasime TOP 10 kindlustusuudist, mida 2018. aastal IIZI veebilehel kõige enam loeti. Huvi pakkusid ennekõike kaskokindlustusega seotud teemad, kuid populaarsust kogusid ka kodukindlustus, ravikindlustus ja liikluskindlustus. Vaata üle, kas oled nende kindlustusuudistega kursis.

IIZI kodukindlustuse tootejuht: talv toob koduomanikele kaasa lisakohustusi

Sageli toob talvine aeg kaasa erinevaid kahjusid kodudes. Muresid põhjustavad nii veetorud, hooldamata korstnad, kui ka libedad teed ja hirmuäratavad jääpurikad. Tihti ei arvestata, et libedal ja hooldamata majaesise tee eest vastutab maa omanik ning kannatanul on täielik õigus nõuda kahjude hüvitamist. Loe edasi siit.

Kaskokindlustuse 5 kasulikku tähelepanekut, mida Sa enne ei teadnud

Kindlustust tehes tuleks kursis olla tingimustega eelkõige selleks, et mure korral kindlustusest päriselt ka abi oleks. Jagasime IIZI veebilehel olulisi kaskokindlustuse tähelepanekuid, mida igaüks teada võiks. Loe edasi siit.

Ravikindlustus aitab haigekassa puudumisel

Vabatahtlik ravikindlustus oli 2018. aastal väga aktuaalne teema. Peamiselt tekib ravikindlustuse vajadus, sest eriarstide ootejärjekorrad on pikad ja haiguse korral oodatakse kiiremat asjaajamist. See on ka abiks, kui soovitakse saada ravi väljaspool Eestit. Loe edasi siit.

Liikluskindlustuse 3 enamlevinud küsimust

aasta juuli seisuga oli arvel 740 129 sõiduautot, seega puudutab kohustuslik liikluskindlustus väga paljusid. Levinud on küsimused kahjude korvamise, sõiduki müümise ja ka liiklusõnnetusest teavitamise kohta. Loe edasi siit.

IIZI uuenduste lainel: kindlustamine nüüd veel kiirem ja mugavam

Kiire elutempoga on sammu pidanud alati ka IIZI. 2018. aasta oli uuendusmeelne just selleks, et kõigi tegemisi lihtsamaks ja kiiremaks teha. Tutvustasime 2018. aasta 5 innovaatilist uuendust, mis on juba tänaseks märkimisväärselt täienenud. Loe täpsemalt siit.

Kaskokindlustus aitab talviste ootamatuste korral

Kaskokindlustus on sageli abiks siis, kui oodatagi ei oska. Näiteks talvehommiku ootamatuste korral, mil sõiduk ei käivitu aga ka hirmuäratavate jääpurikate korral, mis Sinu parkivat autot ohustavad. Samuti on oluline on teada, mis tingimustel on sõiduk kaitstud jääteel või jäärajal. Loe täpsemalt siit. 

Kevadised löökaugud on iga autoomaniku hirm

Auklikud teed on igakevadine nähtus nii teedel, kui ka meedias. Sageli toob teeaukude vahel manööverdamine kaasa ka arvestatavad kahjud ning kopsaka väljamineku. IIZI spetsialistid andsid nõu, kuidas käituda kahjude korral ning kes kulude eest vastutab. Loe täpsemalt siit.

Kindlustusadvokaat Olavi-Jüri Luik: Mida teha pärast kindlustusjuhtumi toimumist?

Kindlustusadvokaat Olavi-Jüri Luik tõi välja 5 punkti, mida iga kindlustaja teada võiks, kui on toimunud kahjujuhtum. Kindlustusandja eeldab teatud tegevusi, kui puutud kokku kindlustusjuhtumiga. Näiteks tuleks võimalusel kahju vähendada ja olulisel kohal on ka koostöö kindlustusega. Loe täpsemalt siit.

Mida peaksid teadma koduse vara kindlustamisest?

Pöörasime 2018. aastal suuremat tähelepanu koduse vara kindlustamisele. Sageli on inimestele üllatav, et ka mobiiltelefon või televiisor ning kaasas kantav vara on koduse vara alt kaitstud. Loe täpsemalt siit.

Salapärased parklakahjud – kes vastutab kriibitud ukse eest?

Parklakahjud on ühed sagedasemad liiklusõnnetused, LKF-i andmetel moodustasid need 2017. aastal 37% kõigist õnnetustest. Vaatasime üle, kuidas parklakahjud parimal viisil lahendada. Loe täpsemalt siit.