TOP 10 uudist: 2019. aasta enimloetud uudised

6. jaanuar 20203 minut(it) lugemist
euroopa ravikindlustuskaart reisikindlustus voi molemad

Panime ritta TOP 10 kindlustustuudist, mida 2019. aastal IIZI veebilehel kõige rohkem loeti. Huvi pakkus ahjusoe ja turul eristuv IIZI Kasko ning kaskokalkulaator , kaasaegsed mobiilsed lahendused aga ka igapäevased sõiduki-, kodu- ja reisikindlustuse teemad.

Uus IIZI Kasko turul: laiem kate mõistliku hinnaga

Kindlustusturul orienteerumine on järjest keerulisem, sest pakutav valik on märkimisväärselt kirju. Tihti peibutatakse kliente vaid soodsa hinnaga, kuid odav kaskokindlustus ei pruugi olla sisult parim valik. Selleks, et kindlustuskaugel inimesel oleks lihtsam otsustada, tõime turule kasko, millel on IIZI garantii ja soovitus. Loe edasi siit.

VÕTA IIZI ÄPP: uus mobiiline lahendus kindlustusturul

Kiirete kindlustuslahenduste kõrval ei saa alahinnata igapäevast mugavat asjaajamist. Enamus IIZI klienditeenindusse jõudvatest küsimustest on täna seotud kindlustusdokumentide üle vaatamisega. Kõigile kättesaadav IIZI äpp pakub lihtsat lahendust enda kindlustusinfo leidmiseks ja dokumentide käepärases kohas hoidmiseks. Loe edasi siit.

Kolm üllatavat kahju, mille kindlustus hüvitab

Libedatel teedel ei ole plekimõlkimine midagi tavapäratut, kuid harvem tuleb ette õnnetusi liiklusmärkide, tänavapostide või hoopis naabri aiaga. IIZI liikluskindlustuse tootejuht Triin Kääramees selgitas hüvitatavaid liikluskahjusid, millest autojuhid sageli teadlikud ei ole. Loe edasi siit.

5 nõuannet, kuidas reisikindlustusest kasu lõigata

Reisikindlustuse sõlmimine on üks osa reisi planeerimisest. Oluline on, et kindlustus vastaks ka ootustele ning oleks päriselt mure korral abiks. IIZI reisikindlustuse vanemspetsialist Moonika Kaste jagas 5 nõuannet, kuidas reisikindlustust kasulikult sõlmida. Loe edasi siit.

Kas Sinu sõidukit ohustab sundkindlustus?

2019. aasta alguses rakendus liikluskindlustuse seaduses muudatus, mis mõjutab liikluskindlustuseta sõidukeid. Nii on ka IIZI kliendid tundnud suuremat huvi sundkindlustuse ja sellega seotud regulatsioonide kohta. IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees tõi välja, millega arvestada. Loe edasi siit.

Mida peaksid teadma kaskokindlustusest talvel?

Talvine ilm muudab liiklemise keerulisemaks ning libedad teeolud eeldavad ettevaatlikku sõidumaneeri. Kui adrenaliinijanune autojuht paneb juhtimisoskused proovile, siis kaskokindlustus ei kehti. Loe edasi siit.

Reisitõrkekindlustus: Sinu teadlikkus säästab nii raha kui närve

Kas Su lend hilines või tühistati? Kas reisikaaslane haigestus viimasel hetkel? Reisitõrkekindlustuse vastu tekib tõsisem huvi siis, kui reisiplaanid viltu veavad. IIZI reisikindluskindlustuse tootejuht Moonika Kaste jagas olulist infot, mida teada reisitõrkekindlustusest. Loe edasi siit.

Veeavarii kortermajas: kuidas toimub kahjude hüvitamine?

Enamasti on inimesed veendunud, et „minu korteriga ei juhtu ju midagi“ kuni ootamatu veelekkeni, mis leiab aset just minu kodus. Kindlustust ostes ei keskenduta põhjalikult tingimustesse ega hüvitise maksmisesse, sest need ei tundu sel hetkel reaalsed mured. Kui kahju aga käes, siis tekib mitmeid küsimusi, millele vastuseid ei teata. Loe edasi siit.

Kaskokindlustus: autoabiteenus on kasulikum, kui arvad

Levib eksiarvamus, et kaskokindlustuslepingu alusel pakutavast autoabist on kasu vaid katkise rehviga teele jäänud sõiduki korral. Tegelikkuses on autoabi kindlustuskaitse oluliselt laiem ning sageli seda ei teata. Kaskokindlustuse tootejuht Kristiina Koitla andis nõu, millal autoabiteenusest kasu on. Loe edasi siit.

Kuidas kindlustada nutitelefoni?

Tänapäeval asendab nutitelefon nii süle- kui tahvelarvutit. Üldjuhul vahetatakse telefone sagedamini, sest vanemate mudelite puhul jääb puudulikuks operatsioonisüsteemi uuenduste toetus. Seetõttu on väikese tehnikavidina hind arvestatav ning selle kukkumine toob lisaks ebamugavusele kaasa ka ootamatuid kulutusi. Toome Sinuni võimalusi, kuidas nutitelefoni kindlustada. Loe edasi siit.