Uus IIZI Kasko turul: laiem kate mõistliku hinnaga

12. september 20193 minut(it) lugemist
Uus IIZI Kasko turul laiem kate mõistliku hinnaga

Kindlustusturul orienteerumine on järjest keerulisem, sest pakutav valik on märkimisväärselt kirju. Tihti peibutatakse kliente vaid soodsa hinnaga, kuid odav kaskokindlustus ei pruugi olla sisult parim valik. Selleks, et kindlustuskaugel inimesel oleks lihtsam otsustada, tõime turule kasko, millel on IIZI garantii ja soovitus.

Oluline olemas juba põhipaketis

Kui auto õnnetuse tagajärjel sõidukõlbmatuks muutub, siis kiire elutempo ning harjumuspäraste sõitude planeerimine tekitab igapäevaelus nii pingeid kui segadust. IIZI Kasko pakub sellise olukorra puhul asendusautot juba põhipaketis ning seda saab kasutada renditasuta kuni 3 nädalat.

„Sageli jäetakse aga kõige olulisem kindlustuseta. Sõidukit on võimalik remontida või asendada, kuid viga võib saada ka autojuht ise,“ kommenteerib IIZI sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht Triin Kääramees. Seetõttu sisaldab IIZI Kasko ka õnnetusjuhtumikindlustust, mis leevendab majanduslikke tagajärgi ja aitab paranemisele keskenduda.

Ulatuslik kindlustuskaitse mõistliku omavastutusega

„Turul on arvestatav hulk kliente, kes soovivad kahju korral võimalikult madalat põhiomavastutust,“ kommenteerib Kääramees. IIZI kaskokindlustuse omavastutus on madalam kui kindlustusturul tavaks ning nii ei teki õnnetuse korral pere-eelarvesse tühimikku.

Omavastutuses on ka teisi erisusi. “Näiteks hüvitavad mitmed kindlustusseltsid omavastutuseta vaid kokkupõrke metsloomaga ning mõne kindlustusandja puhul võib rolli mängida hoopis õnnetuse toimumiskoht olenevalt sellest, kas tegu oli asulasisese või -välise teega,“ lisab sõiduki- ja masinakindlustuse tootearendusjuht. IIZI Kaskoga on omavastutuseta hüvitis tagatud igasuguse loomaga kokkupõrkel.

Kahjukäsitluses alati Sinu selja taga

IIZI Kasko kahjukäsitlus toimub läbi IIZI kahjuosakonna, mis on kliendile suureks eeliseks. Kindlustusmaakler on kliendi esindaja terve protsessi vältel, ka peale kindlustusjuhtumi toimumist. IIZI kahjuabi valdkonna juhi Jaanus Mölderi juhtimisel toimub suhtlus kindlustusseltsi ja kliendi vahel, pannakse kokku vajalikud dokumendid ning antakse nõu kahjude hüvitamise osas. „Panustame kahjukäsitlusprotsessi, et tagada kliendile kiire tulemus ning õiglane hüvitis,“ lisab Mölder.

Unikaalne veebilahendus käib ajaga kaasas

IIZI veebilehelt uueneb pidevalt ja nii on ka meie kaskokalkulaator tundmatuseni muutnud. Oleme suuremat tähelepanu pööranud nii visuaalile kui ka kvaliteedile ning saame tänu sellele kindlustusturul unikaalset lahendust pakkuda. Pakkumise koostamiseks küsitakse vaid vajalikku infot, olulised tingimused on välja toodud ning nende võrdlemine on mugav. „Erineme uue lahendusega kogu turust ja murrame igipõlise müüdi, et kindlustamine on keeruline ja igav,“ rõhutab Kääramees.

Sõlmi kasko uues kalkulaatoris siin!