Vao Karikas 2017: ratsavõistlus on muutumas rahvusvaheliseks

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

Jaaninädalavahetus, 23-25. juuni 2017, on sel aastal pühendatud ratsaspordile ning tulemas on taaskord Lääne-Virumaal Ratsavõistlus Vao Karikas 2017. Kokku kolmel päeval on ees ootamas tihe võistlusprogramm, millele on oodata osalejaid siit ja kaugemalt. Ka sel aastal annab oma panuse ürituse korraldamisele IIZI Kindlustusmaakler AS, et juhtida tähelepanu ratsaspordihuviliste kindlustamisvõimalustele.

Kuuendat aastat toimuval Vao Karika võistlusel leiab aset 23. juunil 5 parkuuri, 24. juunil 4 parkuuri ja 25. juunil 4 parkuuri kõrgustel 90-135 cm ning ligi 400 osalejaga. Ratsavõistlus on sel aastal muutumas rahvusvaheliseks ning oodata on osalejaid lisaks kodumaale ka kaugemalt. Auhinnalised kohad on peamiselt rahalised, välja antakse ka Prix de IIZI Kindlustusmaakler AS auhind ja põhisõidu võitja saab endale Vao rändkarika.

IIZI kindlustusspetsialistid soovitavad kõigil suurtel ja väikestel ratsaspordihuvilistel teha õnnetusjuhtumikindlustus. Erinevad vigastused nagu luumurrud, venitused, rebendid ja haavad võivad igapäevast elukorraldust hakata segama ning kaasa tuua ajutise või püsiva töövõime languse. Siinkohal on abiks valuraha ja päevaraha kaitsed. Ratsaspordiga tegelemine, aktiivselt treeningutel ja võistlustel osalemine, on keskmisest kõrgema riskiga tegevusalad. Kaasnevad kulud ei pea olema murekohaks, kui on vaja taastuda õnnetusjuhtumist.

Küsi õnnetusjuhtumikindlustuse pakkumist koos ratsaspordi lisakaitsega:
info@iizi.ee | 16 660

Ratsavõistlus Vao Karikas 2016 kohta uuri lähemalt:
https://www.facebook.com/vaoratsaklubi/
https://www.facebook.com/events/1501869826538164/
https://ratsanet.ee/events/1160?locale=et&year=2017

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!