12 esindust üle Eesti Sinu jaoks olemas

18. veebruar 20212 minut(it) lugemist
12 esindust sinu jaoks alati olemas

Finantsteenused eeldavad täielikku selgust ja kindlustustingimuste mõistmist, mistõttu oodatakse sageli keerukamate küsimuste korral just vahetut spetsialisti tuge ja nõuandeid. Aitame neid küsimusi lahendada ka meie esindustes pannes praegusel ajal erilist rõhku turvalisele kliendikontaktile. Mida IIZI esindused pakuvad?

Kui meedias on levinud pigem uudised suletud kontoritest või teenuste virtualiseerimisest, siis IIZI jätkab 12 esindusega üle Eesti. Lisaks suurematele linnadele oleme esindatud ka näiteks Põlvas, Rakveres, Võrus, Jõhvis aga ka Valgas. Enamik IIZI esindustest asub Maanteeameti teenindusbüroode läheduses, mis annab kliendile mugavuse näiteks kohe soetatud sõiduk kindlustada.

Lisaks sõidukile sobiva ja personaalsete lahenduste leidmisel kasko- ja liikluskindlustuse näol, saab professionaalset abi ka kodu- ja reisikindlustuse osas. Individuaalne nõustamine annab kindlustusspetsialistile selge ülevaate kindlustushuvist ja vajadusest, et leida sobivaim lahendus mõistliku hinnaga.

Esinduses pakutakse teisigi tooteid ja teenuseid nagu näiteks teekasutusmaksu tasumine või hoopis sobiliku numbrialuse või algaja sõidukimärgi soetamine.

Õnnetused ei oota

Kahjuks õnnetused ei oota kuni viirus taandub ja seetõttu ei ole ka kindlustamise vajadus  vähenenud. Ebareaalsena tunduvad sündmused leiavad aset just siis kui me neid ei oota. Selleks, et viiruseohuga seotud riske maandada, kasutavad kindlustusspetsialistid kliendikontaktide vahel nii maske, kui ka desinfitseerimisvahendeid. Samuti on nii klient kui spetsialist eraldatud vaheklaasiga, et turvaliselt vajalikud toimingud lõpuni viia.

Soovitused esinduse külastamisel:

  • Külasta võimalusel IIZI esindust üksi.
  • Mõtle eelnevalt läbi külastuse eesmärk, et suhtlus kindlustusspetsialistiga kiiresti sujuks.
  • Kasuta meie pakutavaid desinfitseerimisvahendeid
  • Võta küsimuste korral julgelt ühendust ka telefonitsi.

Vastutustundliku kohtumiseni!
IIZI esinduste kontaktid leiad siit.