5 kasulikku põhjust, miks peaksid IIZI kasko kalkulaatorit kasutama

25. november 20192 minut(it) lugemist
Kuidas sõlmida parima hinna ja kindlustuskaitse suhtega kaskokindlustus

Loome kindlustusturul innovatiivseid võimalusi, mis teevad paljude inimeste kindlustustoimingud mugavamaks ja kiiremaks. Ka uus kaskolahendus on saanud kasutajatelt positiivset vastukaja ning seda on hinnatud 9,1 punktiga 10-st. Toome Sinuni 5 põhjust IIZI uue kaskokalkulaatori kasutamiseks, mis muudab kindlustuse sõlmimise eriti lihtsaks.

1. Sammhaaval sobivaima pakkumiseni

Kindlustuse sõlmimine on tihti tavainimese jaoks paras ettevõtmine. Süveneda tuleb nö peenikesse kirja, tähele tuleks panna kõiki vilkuvaid infonupukesi ning täita omajagu lahtreid. IIZI kasko kalkulaator on lahendatud sammudena, küsitakse vaid kõige olulisemat, et jõuda esialgsest pakkumisest Sulle sobiva kindlustuslepinguni. 

2. Toome välja kindlustuspakkumiste eelised ja puudused

Iga pakkumise puhul on IIZI välja toonud nii plussid kui miinused, mis lihtsustavad otsustamist ja Sulle sobiva kindlustuskaitse leidmist. Näiteks võib ühe kasko pakkuja hind olla küll soodsam, kuid võrreldes teisega on nõutud signalisatsioon või rakendatakse välismaal toimunud avarii korral kõrgendatud omavastutust.

3. Laiem ülevaade ja võrdlus

Ka uue kasko kalkulaatori puhul on oluline kindlustuspakkumiste hinna- ja kvaliteedi võrdlus. Olenemata sellest, kui suurt soodustust, lisateenuseid või boonust pakub üks või teine kindlustusandja, saad IIZI kalkulaatoris ülevaate kõigist kaskokindlustuse võimalustest turul. Pakkumisi on võimalik kõrvutada IIZI soovitusega või mõne muu variandiga, samuti on mugav võrrelda nii kindlustuskatte ulatust kui ka hinda.

4. Usaldusväärne IIZI soovitus

Kindlustusmaakleri suurimaid lisandväärtusi, mida tihti ei teadvustata, on olla kindlustajale abiks kogu protsessi vältel. Sama põhimõtet oleme kasutanud kõigi uute lahenduste loomisel, et olla kliendile nö teejuhiks ja toeks. Nii kasko kui ka teiste kindlustustoodete puhul mängib olulist rolli IIZI soovitus, mis tekib kindlustuspakkumisele võttes arvesse parima hinna ja kindlustuskatte suhet. 

5. Meeldetuletus võib kokku hoida märkimisväärseid summasid

Kindlustuslepingu lõppemist ei ole vaja endal meeles pidada, sest saadame lepingu lõppedes uue pakkumise. Samuti saad kindlustuskaitse kehtivust mugavalt jälgida IIZI äpist. Oluline on vaid kontaktandmed alati värsked hoida. 

Sõlmi kasko uues kalkulaatoris siin!