Eelmisel aastal käidi IIZI veebilehel 1 485 289 korral kindlustuspakkumisi võrdlemas

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Elu on täis valikud ja hetki, kus tuleb võrrelda erinevaid võimalusi ning seejärel otsus langetada. Oleme mõned igapäevased valikuvõimalused numbrite näol kirja pannud, et saaksid mõelda, kas ka Sina oled pidanud neid kaaluma.

Eelmisel-aastal-käidi-IIZI-veebilehel-1-485-289-korral-kindlustuspakkumisi-võrdlemas

Eelmisel aastal käidi IIZI veebilehel 1 485 289 korral pakkumisi võrdlemas

IIZI vahendusel on võimalik kiirelt ja lihtsalt võrrelda erinevate kindlustusseltside pakkumisi, seega uurisime kasutajate käitumist pisut lähemalt. Kindlustuspakkumiste võrdlemise võimalust IIZI veebilehel hinnati 1 485 289 korral ehk täpselt nii mitmel korral käidi erinevaid kindlustuspakkumisi IIZI veebilehel kalkuleerimas. Kui kindlustad, siis ole teadlik oma võimalustest.

IIZI vahendusel võrdled kuni 10 kindlustusseltsi

Erinevate kindlustustoodete lõikes on võimalik IIZI vahendusel võrrelda kuni 10 kindlustusseltsi pakkumisi. Lisaks siinsel turul tuttavatele kindlustusandjatele on IIZI vahendusel võimalik näiteks reisikindlustuse pakkumine saada ka välisseltsidelt, mille võimalused on tihti paindlikumad ja mugavamad. Enne kui kindlustad, võrdle kindlasti hinnapakkumisi ja ka tingimusi. Kindlustamisel arvesta enda eesmärkide ja soovidega, mille alusel sobivaim lahendus valida.

Eestis on 865 040 sõidukit

Maanteeameti statistika andmetel oli 2016. aastal Eesti teedel liikumas kokku 865 040 sõidukit. Sealhulgas erinevad motosõidukid (48 834 mootorattast), sõiduautod, veoautod ja ka bussid. Täpselt nii palju valikuid on teinud erinevad sõidukisõbrad, et leida endale meelepäraseim liikumisvahend. Kui sõidad, siis ära unusta ka kindlustada. Õnnetusi ikka juhtub, näiteks liikluskindlustuse statistikat vaadates (LKF, 2016 4Q andmed) toimus eelmise aastal 35 423 liikluskindlustuse kahjujuhtumit.

Eelmisel aastal läbis Eestit 206 563 lendu

Reisiplaanide tegemiseks on mitmeid sihtkohti, Euroopas on ligi 50 riiki ja maailmas kokku ligi 200 riiki. Aastal 2016 läbis Eesti õhuruumi 206 563 lendu (Lennuliiklus, 2017) ning lisaks hulgaliselt väljasõite auto, bussi ja laevaga. Kui oled riigipiire ületamas, siis tasub kaasa pakkida ka reisikindlustus. Põhilisi kindlustuskaitseid on 3 (meditsiiniabi, reisitõrge, pagas) ja üle võiks vaadata ka reisikindlustuse lisakaitsed (8 kaitset), nii oled kõige paremini kindlustusega kaitstud. Kui reisid ise sõidukiga, siis võta kaasa roheline kaart, mis välismaal kehtivat liikluskindlustust tõendab.  

Eelmisel aastal tehti 20 725 korteritehingut

Möödunud aastal tehti Eestis 20 725 eluruumidega seotud korteritehingut (Kinnisvaraturu ülevaated, city24.ee). Elukohaga seotud otsuseid ei tehta tavaliselt rutakalt, vaid võetakse aega plaanide tegemiseks ja erinevate võimaluste kaalumiseks. Kui plaanid kodu ostu, siis mõtle läbi ka kodukindlustuse võimalused.

Tervisesporti teeb iga 3. inimene

Statistikaameti andmetel tegeleb Eestis iga 3. inimene tervisespordiga. Liikumine ja harrastussport on heaks hobiks. Erinevate spordialadega kaasnevad suuremad ja väiksemad riskid, milleks tasub valmis olla. Lisaks sobivaima spordiala valimisele on hea end õnnetusjuhtumikindlustusega kaitsta. Kindlustus ei hoia ära õnnetuse teket, kuid aitab tagajärgedega paremini toime tulla ja muretult paranemisele keskenduda.

Võrdle kindlustuse hindu ja tingimusi

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!