Eestis on võimalik tänasest droone kindlustada

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler AS vahendusel on alates tänasest võimalik droonide kindlustamiseks pakkumisi küsida. Lahendus on mõeldud spetsiaalselt äritegevuseks kasutatavate droonide kindlustamiseks.

IIZI vahendusel on tänasest võimalik leida sobivaim kindlustuslahendus äritegevuseks kasutatavate droonide kindlustamiseks. Kindlustusandjaks on maailma suurim ja mõjukam kindlustusturg Lloyd’s, mis teenindab hetkeseisuga 90% UK turul olevate droonide kindlustuslepingutest. Lloyd’s alustas droonidele mõeldud kindlustuslahenduse pakkumist alles hiljaaegu Euroopa riikides laiemalt, sealhulgas tänasest ka IIZI vahendusel Eesti turule.

Droonide kindlustamise lahendus on mõeldud ennekõike äritegevuseks kasutatavatele droonidele. Pakkumist on võimalik saada vastutuskindlustuse, drooni varakindlustuse ja sellele paigaldatavate seadmete kindlustamiseks, lisaks erinevad lisakindlustused sinna juurde. Kindlustusmakse suurus oleneb drooni tehnilistest andmetest ja väärtusest, varustusest, kasutusalast, lennupiirkondadest jne.

Kuigi tänased kliendid näevad peamise riskina oma vara kaotust, siis tegelikkuses on tunduvalt olulisem pöörata tähelepanu tihedas drooniliikluses sellele, et masinad võivad kahjustada kellegi vara, näiteks kukkuda autole, või põhjustada vigastusi ka inimesele. Keskmise liikluskindlustuse aastase makse eest on aga võimalik tagada kuni 5 miljonit vastutuskindlustuse limiiti oma droonile.

Taaniel Karp, Eesti ühe suurima professionaalsete droonidega opereeriva ettevõtte Skyline Media tegevjuht, kommenteerib rahulolevalt: „Aastaid olen juba kindlustusvõimalusi otsinud, kuid pole leidnud nii komplektset ja mõistliku hinnaga lahendust“.

Küsi droonikindlustuse pakkumist!

Helen_Evart_800x571
Helen Evert | helen.evert@iizi.ee

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!

Nupp_Liitu-IIZI-uudiskirjaga