GrECo uus ajakiri “HORIZON – Risk Thought » Fast Forward”

21. november 20211 minut(it) lugemist
GrECo uus ajakiri “HORIZON – Risk Thought » Fast Forward” (1)

Tänapäeva riskikeskkond on pidevas muutumises, mis tähendab ka keerulisemat riskijuhtimist. Seetõttu esitleb GrECo Group uue ajakirja “HORIZON – Risk Thought » Fast Forward” esimest väljaannet. Ajakirjas käsitletakse uusi väljakutseid ja nende mõju riski- ja kindlustusjuhtimisele erinevates sektorites. Oma panuse andis teiste seas ka IIZI tegevjuht Igor Fedotov.

Riskispetsialistidena on meie üldine visioon luua väärtust ja aidata kaasa klientide eesmärkide saavutamisele kõige tõhusamal ja tulemuslikumal viisil.  Oluline on kliente ette valmistada nende riskimaastiku kujundamisel ning suunamisel vastavalt kiiresti muutuva keskkonna väljakutsetele. Lisaks tuleb tõsta klientide vastupanuvõimet ning toetada uuenduslike lahendustega riski- ja kindlustusjuhtimise vallas jätkusuutlikuma tuleviku poole.

Pühendunud eksperdid on teinud endast kõik oleneva, et pakkuda lisaväärtust just selle väljaande näol. Ajakiri koostati meeskonna poolt, kellel on põhjalikud teadmised valdkonnast ning kes mõistavad just oma sektori vajadusi.

Loe SIIT!