IIZI asus toetama Eesti laskesuusatamise tulevikutalente

22. veebruar 20222 minut(it) lugemist
iizi asus toetama eesti laskesuusatamise tulevikutalente

Eesti suurim kindlustusvahendaja IIZI Kindlustusmaakler AS alustas koostööd Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga ning alates 22. veebruarist on IIZI laskesuusatamise noorte– ja juunioride koondise toetaja.

IIZI tegevjuhi Igor Fedotovi hinnangul on laskesuusatamine äärmiselt köitev spordiala, mis kogub aina enam populaarsust olles au sees ka IIZI töötajate seas, kes äsja lõppenud olümpial laskesuusatamise kulgu aktiivselt jälgisid. „Laskesuusatamine on põnev ja meil on hea meel, et saame tulevikutalentidele omalt poolt hoogu andes muuta spordiala maailmas veelgi tuntumaks,” rõõmustab Fedotov ja soovib noorsportlastele juba homme USA-s algavateks noorte ja juunioride maailmameistrivõistlusteks palju edu. „Noorte– ja juunioride koondis võib olla tegelikult alles algus,” vihjab Fedotov tulevikuplaanidele seoses koostööga Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooniga.

„Noorte ja juunioride vanuseklassid jäävad tihti avalikkuse tähelepanu alt välja. Samas just nendest vanuseklassidest sirguvad uued rahvuskoondise tipud“, selgitab Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni juhatuse liige Tarmo Kärsna. „Toetused noortele aitavad neil saavutada oma eesmärke ning seeläbi kindlustame spordiala järelkasvu,“ lisas Kärsna, et tunneb IIZI valiku üle just noori toetada vaid headmeelt.

Homme, 23. veebruaril algavad noorte ja juunioride maailmameistrivõistlused Ameerika Ühendriikides. Eestis saab noorsportlasi võistlemas näha juba 27. märtsil Haanjas, kui toimuvad Eesti meistrivõistlused. Võistluste tulemuste ja uudistega saab kursis olla Eesti Laskesuusatamise Föderatsiooni kodulehel.