IIZI avas esindused üle Eesti

5. mai 20202 minut(it) lugemist
IIZI avab enamus esindused üle Eesti

Koroonaviirus näitab vaikselt taandumismärke ning seetõttu avati IIZI esindused järk-järgult. Kindlustust on võimalik pakkuda minimaalse kontaktiga ning jälgime esindustes eriolukorra reegleid. Pöörame ka suuremat tähelepanu desinfitseerimisele ja distantsi hoidmisele.

Alates 05.05 on kindlustusteenuseid võimalik kontaktivabalt või minimaalse kontaktiga osutada Tallinnas, Sauel, Pärnus, Põlvas, Jõhvis, Tartus, Viljandis, Rakveres ja Võrus. Alates 6.maist Paide esindus ning 11.maist on avatud ka Valga ja Kuressaare esindused.

Seoses IIZI esinduste avamisega palume siiski arvestada vastutustundliku käitumisega, et kaitsta nii ennast, kui teisi. Selleks, et viiruseohuga seotud riske maandada, kasutavad kindlustusspetsialistid nii maske, kui ka desinfitseerimisvahendeid kliendikontaktide vahel. „Loomulikult pakume ka klientidele võimalust käsi desinfitseerida ning jälgime, et esindustes oleks võimalik distantsi hoida,“ rõhutab IIZI müügiesinduste juht Jaanika Saal.

Praegune kriis näitab, et kahjuks ebareaalsena tunduvad sündmused leiavad aset just siis, kui me neid ei oota. IIZI müügiesinduste juht paneb südamele, et eriolukorras koduseinte vahel viibimine ei vähenda kindlasti teisi igapäevaseid riske. Näiteks nii Sinu kodu ja sõiduk vajavad endiselt kindlustuskaitset mistahes olukorraks.

IIZI soovitused esinduse külastamisel:

  • Külasta võimalusel IIZI esindust üksi.
  • Valmistu ette ja mõtle eelnevalt läbi külastuse eesmärk, et suhtlus kindlustusspetsialistiga kiiresti sujuks.
  • Kasuta esinduses olevaid desinfitseerimisvahendeid, jälgi siltidel olevaid juhiseid ja palun hoia distantsi.
  • Võta küsimuste korral julgelt ühendust ka telefonitsi.

Vastutustundliku kohtumiseni!
IIZI esinduste kontaktid leiad siit.