IIZI ja LHV leiad koos Tourestilt – kindlalt reisile!

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Sel aastal lähevad head sõbrad IIZI ja LHV koos Tourestile. Meie suureks sooviks on see, et kõik reisiplaane tegevad inimesed ka kindlalt reisile jõuaksid ja selles osas oleme omalt poolt igati abiks. Kutsume Tourestile külla oma kliente ja kõiki reisi reisisõpru!

Messiplaanis tähistab meie asukohta number A12, mille järgi saab meid üles otsida. Peale seda kui Touresti reisipakkumistega olete tutvust teinud ja endale lemmikud välja valinud, tulge astuge „Kindlalt reisile“ boksist läbi. Vaatame koos üle, kas eelarve reisile minekuks on piisav ja milline reisikindlustus sobiks kõige paremini just Sinu reisiplaanidega.

LHV väikelaen sobib igaks otstarbeks, eriti hästi aga puhkusereisiks. Väikelaenuga saad hajutada suure kulu ja tasuda reisi eest osade kaupa. Sul on võimalus taotleda endale sobiv summa, näiteks arvestusega, et reisipaketi või piletite ostmise järel jääb kasutada ka reisiraha. Messil sõlmid väikelaenu lepingutasuta.

IIZI aitab võrrelda erinevate kindlustusseltside hinnapakkumisi ja tingimusi ning vaatame üle ka lisakaitsed. Reisikindlustus tuleb teha vastavalt reisi eesmärgile ja plaanidele, et selleks ka mure korral abi oleks. Koos leiame sobivaima kindlustuspakkumise.

Mess on avatud Eesti Näituste messikeskuses:

  • 12. veebruar kell 12:00 – 18:00
  • 13. veebruar kell 10:00 – 18:00
  • 14. veebruar kell 10:00 – 16:00

Prindi välja tasuta Tourest 2016 kutse külastajale siit!

Rahvusvaheline turismimess Tourest on vanim ja suurim turismimess Balti riikides ning 12.-14.veebruaril 2016 toimub see juba 25. korda Tallinnas, Eesti Näituste messikeskuses (Pirita tee 28). Messi peahallis on esindatud välismaised sihtkohad, reisikorraldajad, reisibürood, transpordiettevõtted, kindlustusfirmad, haridusasutused, hotellid, spaad, restoranid, meelelahutusteenuste ning vaba aja tegevuste pakkujad ja palju muud. 

Väikelaenu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega lhv.ee ja küsi nõu asjatundjalt. Igakuise osamakse suurus on 55,67 € ja krediidi kulukuse määr on 23,57% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 1500 €, intress 19,9% jäägilt aastas (fikseeritud), lepingutasu 29,9 €, laenu tasumise periood 36 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 2034,84 €.

Võrdle erinevate seltside pakkumisi ja osta endale sobivaim reisikindlustus >>
Enne kindlustamist tutvu reisikindlustuse tingimustega või konsulteeri spetsialistiga numbril 16660. 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimalus selleks on IIZI uudiskiri.