IIZI Kindlustusmaakler AS-i meeskond tugevneb: õigusvaldkonda hakkab juhtima Kaido Tropp

7. veebruar 20181 minut(it) lugemist
IIZI Kindlustusmaakler AS i meeskond tugevneb õigusvaldkonda hakkab juhtima Kaido Tropp

Eesti suurima kindlustusvahendusega tegeleva ettevõtte IIZI Kindlustusmaakler AS-i meeskond tugevneb ja õigusvaldkonna juhina alustab tööd Kaido Tropp. IIZI peamiseks eesmärgiks on seista meie klientide huvide eest, seega on tegemist olulise sammuga vajalike lahenduste leidmisel kui ka uute loomisel.

Kaido Tropp on kindlustussektoriga seotud juba viimased 25 aastat, viimased 4 aasta tegutsenud Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu (EKML) tegevjuhina. Ta on olnud nii Kindlustusinspektsiooni peadirektor, Finantsinspektsiooni juhatuse liige kui ka Eesti esindaja Euroopa Kindlustus- ja Tööandjapensionide Järelevalve asutuses.

IIZI tegevjuht Igor Fedotov toob välja: „IIZI keskendub klientidele, et aidata kindlustusturul paremini orienteeruda ja valikuid teha. Õigusvaldkonnajuhi panus ja kogemused aitavad viia meid uuele tasemele, seda nii igapäevastes küsimustes kui ka pikaajaliste sihtide seadmises.“

„Mul on hea meel, et saan võimaluse oma kogemusi rakendada valdkonnas, mis on väga dünaamiline, kuid teisalt õigusruumi tasemel detailselt reguleeritud. Minu ees seisvad väljakutsed on suunatud finantsinnovatsiooni ja klientide huvide ning ootuste vormimiseks ühtseks tervikuks selliselt, et kõik IIZI kliendid saaks kasutada teenuseid, mille nurgakivideks on ühelt poolt õiguskindlus ja teisalt kliendi vajadused,“ kommenteerib Tropp.