âIga ettevĂ”tte pikaajalise edu taga on meeskond ja inimesed ise, kes fĂ€nnavad oma tööd. Meil on hea meel, et IIZI meeskonnaga on liitunud Priit Piile, kes ka seda vÀÀrtust edasi kannab. IIZI on viimase aastaga teinud lĂ€bi mĂ€rkimisvÀÀrseid muudatusi nii siseselt kui ka vĂ€liselt. Tehnoloogiline tugi on kĂ”igi arengute keskpunktiks tĂ€nu millele saame jĂ”uliselt edasi liikuda,â kommenteerib IIZI Kindlustusmaakeri juhatuse esimees Igor Fedotov.
Priit Piile on ĂŒle kahekĂŒmne aasta IT juhtimise kogemust nii rahvusvahelisest kontsernist kui start-up maailmast. Ta on tegutsenud pikalt telekommunikatsiooni ja online meedia valdkonnas ning viimastel aastatel ka FinTech sektoris.
âIIZI on tugev brĂ€nd ja turuliider. Ma olen ka ise kliendina IIZI pikaajaline fĂ€nn. Mul on hea meel rakendada oma kogemusi ja teadmisi, et veelgi tugevdada IIZI positsiooni kindlustusmaailma innovatsiooni-liidrina ning vahendada tehnoloogia alast sĂŒnergiat ka IIZI gruppi ning ka GrECo grupi ettevĂ”tetes laiemalt,â lisab Priit Piile.