IIZI Kindlustusmaakler AS Rapla esindus asub uues kohas

1. jaanuar 20152 minut(it) lugemist

IIZI Kindlustusmaakler ASi Rapla esindus on kolinud ja asub nüüd uues kohas. Alates 19. septembrist 2016 oodatakse aadressil Viljandi mnt 5, Rapla.

IIZI-Kindlustusmaakler_Rapla-esindus

Peale kolimist on IIZI Rapla esindus senisest parema asukohaga, kohe Rapla linna keskel ringtee lähedal. Linna südames on kõik vajalikud teenused ja olulised asjaajamised käe ulatuses, nüüd oleme ka meie inimestele lähemal. Kindlustusega seotud küsimuste ja soovid korral soovitame kindlasti läbi asuda, oleme nõu ja jõuga igati abiks.

Rapla esindusest on võimalik muretseda endale spetsialisti abiga sobivaim liikluskindlustus, kaskokindlustus, reisikindlustus, kodukindlustus. Ka pakume sõidukipõhist IIZI Kahjuabi teenust, mis aitab probleemsete kahjujuhtumite korral, ning teostame kohapeal sõiduki kindlustuseelset ülevaatus ja pikematele sõitudele kaasa võtmiseks väljastame välisriigis liikluskindlustuse kehtivust tõendava dokumendi rohelise kaardi.

IIZI Raplamaa esindus on avatud E-R: 9.00 -17.00

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti kapitalil põhinev kindlustusvahenduse ettevõte, olles samas ka esimesi internetipõhiseid kindlustusteenuse pakkujaid. Täna osutatakse kvaliteetset maakleriteenust nii väike- kui ka suurklientidele läbi personaalsete lahenduste ja internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 31% turuosa. Rahvusvaheliselt on IIZI esindatud Läti ja Soome turul. IIZI Group AS-is töötab üle 150 inimese.

Kindlustamine on iizi. 

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, siis liitu meie uudiskirjaga!