IIZI Kindlustusmaakler: „Viimase viieteistkümne aasta jooksul on muutunud kindlustamine klientide jaoks lihtsamaks, aga nõuab senisest rohkem tähelepanu.“

1. jaanuar 20153 minut(it) lugemist

Sel nädalal oma viieteistkümnendat sünnipäeva tähistav IIZI Kindlustusmaakler on aastate jooksul koos kindlustusturuga pidevalt kasvanud. Tänaseks on kokku teenindatud üle 350 000 kliendi, kindlustusmakseid vahendatakse aastas üle 40 mln euro ja ettevõte pakub tööd enam kui sajale inimesele. 

2006 aastal loodi IIZI ärikliendi osakond, kus tänaseks töötab üle 20 inimese ja saavutati turuliidri positsioon, mis on püsinud tänaseni. 2011 aastal omas IIZI juba kokku 14 esindust erinevates Eesti paikades, et olla klientidele lähemal. Kindlustusmaakleri eesmärk on kaitsta kliendi huve ja arvestada tema soovidega. 

IIZI Kindlustusmaakleri tegevjuhi Igor Fedotovi sõnul on kindlustamine muutunud kliendi jaoks lihtsamaks, aga nõuab ka senisest rohkem tähelepanu. „Erinevad kindlustajad on hakanud kindlustusteenust pakkuma justkui sms laenu. Pakkumisi tuleb igalt poolt, kindlustustingimustega nõustumine on vaid nupuvajutuse kaugusel. Mitte alati ei ole kindel, et seeläbi saadakse parima hinnaga enese vajadustele sobiv toode ja karistus vale otsuse eest on üpris ränk. IIZI Kindlustusmaakler on kõigi nende aastate jooksul olnud klientide jaoks sobiv abiline, kes esmalt selgitab välja kliendi kindlustushuvi ja seejärel annab ülevaate kindlustustoodetest. Ülevaade saadakse nii hindadest kui ka tingimustest, et sobivaim kindlustuslahendus välja valida. Nii mõnedki kindlustusandjad tingimustega tutvumisele aega ei kuluta, sest see on juba kliendi enda mure ja koht näpuga järge ajada. Ükskõik kui lihtne ostu sooritamine ei ole, tuleks ikkagi süveneda ostetava toote sisusse,“ lisas Fedotov. Eesti kindlustusvõtjale meeldib võrrelda. Seda iseloomustab asjaolu, et üle 50% kahjukindlustuse lepingutegi sõlmitakse maaklerite vahendusel. 

IIZI Kindlustusmaakler AS on Eesti suurim kindlustusvahendus ettevõte, mis pakub kvaliteetset maakleriteenust väike- kui ka suurklientidele läbi personaallahenduste ja suurima internetipõhise iseteeninduskeskkonna. IIZI Kindlustusmaakler AS tegutseb turul aastast 2000 ning on tänaseks suurima maaklerina saavutanud Eestis 22%-lise turuosa. Rahvusvaheliselt ollakse esindatud Läti ja Soome turul. 

IIZI Kindlustusmaakler – 15 aastat. Olulised teetähised. 

2000
Registreeriti kindlustusmaakleri ettevõte, mida täna teame IIZI Kindlustusmaaklerina.

2001
Kindlustusmaakleri teenuseid hakatakse pakkuma e-kindlustus nime all. Tegemist oli esimese kindlustusmaakleri teenuse ja üldse kindlustusteenuse pakkujaga internetikeskkonnas. 

2002 
E-kindlustus alustas liikluskindlustuse pakkumist lisateenusena tanklates. Pandi alus partnerite tekkimisele ja koostöö võimaluste arendamisele. 

2004 
E-kindlustus alustas koostööd pankadega liisingvara kindlustamisel. 

2006 
E-kindlustuses loodi ärikliendi osakond, kus tänaseks töötab üle 20 inimese. 
Saavutati turuliidri positsioon, mis on püsinud tänaseni. 

2008 
Nime ja brändi muutus, tekkis IIZI Kindlustusmaakler. 
Toimus laienemine rahvusvahelisele turule, siseneti Lätti ja Soome. 

2010 
IIZI ettevõtete jagunemine vastavalt erinevatele tegevusvaldkondadele. 

2011 
IIZI omab 14 esindust üle Eesti. 

2014 
IIZI tuli välja uue internetikeskkonnaga koos uudsete lahendustega liikluskindlustuse sõlmimiseks.
Turule tuli uus toode, IIZI Kahjuabi. 
Tänavapilti saabusid esimesed IIZI värvides autod.

2015
IIZI Kindlustusmaakler on 15 aastat pakkunud kindlustusmaakleri teenust.
Kokku on teenindatud üle 350 000 kliendi.
Kindlustusmakseid vahendatakse aastas üle 40 mln euro.
Ettevõttes töötab üle 100 töötaja.

Kui soovid püsida kindlustusturul toimuvaga kursis, Nupp_Liitun-Uudiskirjaga
siis suurepärane võimaluse selleks on IIZI uudiskiri