IIZI klient Bitspinners soovitab: Nutikalt muuseumisse!

10. jaanuar 20181 minut(it) lugemist
IIZI klient Bitspinners soovitab Nutikalt muuseumisse

Meie klient Bitspinners tuli välja nutika rakendusega NUMU. See on mobiilirakendus, kus iga külastaja, kes üle virtuaalse muuseumi lävepaku astub, kogeb kõike erinevalt. Digitaalne giid viib kokku ekspositsioonid ja külastajad, pannes külalised muuseumi narratiivi. Rakenduse eesmärk on viia Sind muuseumisse ning panna Sind tundma nagu oleksid ekspositsiooni üheks hingavaks ja tegutsevaks osaks. Iga muuseum on ainulaadne nagu ka iga külastaja elamus. Rakendus pakub arendavaid seiklusi nii väiksematele kui ka suurematele.

IIZI vahendab kindlustust ettevõtetele, mis osutavad infotehnoloogilisi teenuseid või valmistavad infotehnoloogilisi tooteid. Tehnoloogiaettevõtte vajadused on keerukad, seetõttu peab kindlustuskaitse olema võimalikult lai ja paindlik.

Nutirakenduse NUMU tegija Margus Mihhailov kommenteeris: „2016. aastal nõudis üks meie partneritest, et ettevõttel peab olema tegevuse vastutuskindlustus. Sinisilmselt helistasin läbi enamiku kohalikest kindlustusseltsidest ja nad kõik olid lahkelt nõus mulle mainitud kindlustust müüma selle hetkeni, kui mainisin, et tegelen tarkvara arenduse valdkonnas. Peale seda oli jutt lühike ja konkreetne: nemad õhku ei kindlusta. Õnneks suunati mind IIZI poole. Võtsingi südame rindu ja saatsin e-kirja ning erilisi lootusi ei hellitanud. Võta näpust, kolme päevaga oli kindlustus sõlmitud, mõistliku hinna ja ääretult meeldiva teenindusega. Võimas!“

Rohkem infot Bitspinnersi tegemiste kohta leiad:
http://www.bitspinners.eu/et