IIZI klient ei pea olema kindlustusekspert

20. november 20203 minut(it) lugemist
IIZI klient ei pea olema kindlustusekspert

Kindlustus on igav ja keeruline ning igaüks ei pea olema kindlustusspetsialist, et oma varale parim lahendus leida. Sageli ei teata hinnanumbri taga oleva kindlustuse sisust, hüvitistest ega lepinguga välistatud tingimustest suurt midagi. Liikluskindlustus peab olema personaalne ja arvestama iga kindlustaja olukorda. Kuidas uus iiziklik liikluskindlustus traditsioonilisest erineb?

Mugav kuu kaupa tasumine

Kõik autoomanikud teavad, et lisaks püsivatele kuludele nagu kütus, hooldused ja ülevaatus ei pääse ka liikluskindlustusest. Seetõttu pakume mugavat võimalust väljaminekute hajutamiseks aastase liikluskindlustuse eest tasuda igakuiselt 12-osas, mida üldiselt turult ei leia. 

Metsloomale otsasõit

Metsloomadega kokkupõrgete arv on viimastel aastatel tõusnud, kuid kahjuks liikluskindlustusest metsloomade kahjude korral kasu ei ole. Paljud ei tea, et tavapärane kohustuslik liikluskindlustus sellist kahju ei hüvitata. Metsloomaga kokkupõrke kindlustuskaitse on vajalik eelkõige vanematele sõidukitele, kellele kaskokindlustust ei pakuta. Nii saab näiteks ka 2005. aasta sõiduki puhul põdraga kohtudes auto korda.

Ootamatu teele jäämine

Juhul, kui sõiduk ootamatult töötamast lakkab, pakub iiziklik liikluskindlustus autoabi võimalust ka vanematele autodele. Näiteks on sellest kasu, kui auto hommikul ei käivitu, rehv puruneb või kui kütus otsa saab.

Põhjustaja sõiduki kahjud

Liikluskindlustus aitab õnnetuse korral korda teha kannatanu sõiduki, hüvitab kahjud kellegi teise varale või tervisele, kuid Sinu kui põhjustaja sõiduk jääb Sinu enda õlule. Olenevalt sõidukist ja vajadusest on see võimalus nüüd ka näiteks neil, kes kaskot mingil põhjusel teha ei saa.

Ära unusta tervist

Traditsioonilise liikluskindlustuse alusel makstakse tervisele tekkinud kahju või kehavigastuse korral ühekordset hüvitist, mis paraku on seaduses märkimisväärse 5,6 miljoni euro hulgas häbiväärselt tagasihoidlike hüvitistena vahemikus 100-3200 €. Uus lahendus pakub kindlustuskaitset igale 5-kohalises autos olevale isikule. Nii juhil kui ka igal kaasreisijatel on võimalus hüvitist saada püsiva tervisekahjustuse korral kuni 15 000 € ja surma korral 10 000 €.

Kahjuks on abi

Vahel tekivad vaidlused kindlustusandja ja kliendi vahel, mille lahendamine on kliendi vaatest keeruline. Üks kindlustusmaakleri suurimaid lisandväärtusi, mida tihti ei teadvustata, on roll olla kliendi abimeheks, ka peale kindlustusjuhtumi toimumist. Säästame Sinu aega ja oleme abiks vaidluste lahendamisel ja dokumentide vormistamisel, et leida parim lahendus ning tagada tingimustele vastav hüvitis.

Milline on Sinu iiziklik liikluskindlustus?