IIZI kutsub veebiseminarile – küberturvalisus kui konkurentsieelis

3. märts 20221 minut(it) lugemist
IIZI kutsub veebiseminarile küberturvalisus kui konkurentsieelis

Meie hea koostööpartner KPMG Baltics panustab tugevalt küberturbeteenuste arendamisse. KPMG korraldab koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga praktilise veebiseminari küberturvalisuse väljakutsetest, kus räägitakse lähemalt tänastest küberturvalisuse väljakutsetest ja murekohtadest ning kuidas tagada Eesti küberruumi turvalisus.

Küberturvalisus kui konkurentsieelis

Veebiseminaril tuleb juttu tänastest küberturvalisuse väljakutsetest ja murekohtadest ning kuidas tagada Eesti küberruumi turvalisus.

KMPG läbiviidud uuringud näitavad, et ca 80% ettevõtetele valmistab IT- ja tehnoloogiaalane süsteemide jätkusuutlikkus ja turvalisus jätkuvalt väljakutseid ning ettevõtete haavatavuse tase on kõrge. Samuti näitavad globaalsed uuringud, et enamik organisatsioonidest on siiani alainvesteerinud IT-turvalisuse valdkonda, mis omakorda loob hea pinnase küberkurjategijatele ning muudab ettevõtte infosüsteemid lihtsalt rünnatavaks.

Veebiseminaril räägivad küberturbe teemadel KPMG Baltics küberturvalisuse valdkonna juht Mihkel Kukk ja Riigi Infosüsteemi Ameti küberintsidentide käsitlemise osakonna juht Tõnu Tammer.
Veebiseminar toimub 16.märtsil kell 10-11.30 ja osalemine on TASUTA.

Registreeri end SIIN!